Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap buliba megyek, úgy...

Holnap buliba megyek, úgy gondoltam, hogy miniszoknyát veszek de jaj. Van egy kis probléma vele. Kérdőjel dísznek?

Figyelt kérdés

Szóval átlagos fehér miniszoknya, az a probléma vele, hogy a cibzárja elromlott, meg akartam csinálni és persze elrontottam, leszedtem azt a húzókáját teljesen és nem tudom visszarakni. Vége a szoknyámnak? Vagy valami trükkel leplezhetném a cibzárt? Vagy megcsinálhatom? A lényeg, hogy ne látsszon, hogy nincs felhózva a sliccem!!! :p

U.i: Muszáj ezt a szoknyát vegyem :)


2010. jún. 27. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
biztosítótű?
2010. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy.. vedd fel, és varrd össze magadon.. hogyha ennyire nagyon fontos, hogy az legyen rajtad..
2010. jún. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
00:55 hahaha...de tényleg, esetleg valaki tapasztalta már ezt? :P
2010. jún. 27. 00:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ég áldjon meg, kb 15 perc alatt kifejted a varrást és kicseréled a ciPzárt egy másikra. Ha te nem is tudsz varrni, a mamád biztosan meg tudja csinálni, emiatt ne ess kétségbe. :)
2010. jún. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy az ZiPzár, nem?
2010. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Amúgy az ZiPzár, nem?"


Nem.

Cipzár, ha már nagyon helyesen akarjuk írni.


Kérdezőnek: bocs az offért.

Sajnos a cipzár kicsrélésénél én sem tudok egyszerűbbet. Patent, tépőzár, stb is jó, de azok se egyszerűbbek.


Ha nem túl hosszú a "lyuk", ahol rossz a cipzár, akkor esetleg egy párizsi kapocs... én félnék ezt használni, mert könnyen szétön, viszont ennél egyszerűbben kevés dolgot lehet felvarrni, mint ezt:

[link]

2010. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja francia kapocs! Tudtam, hogy van valami ismertebb neve is. (De párizsi kapocs néven is megtalálod)...


Szóval ami a melltartókon van, nna :)

2010. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!