Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Tényleg féltek elvenni...

Fiúk! Tényleg féltek elvenni egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés
vagy csak nem akarjátok ? :S mert én ezt tapasztalom és kíváncsi vagyok :/

2011. júl. 27. 22:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
szia,én is lány vagyok és most 18évesen veszítettem el..mikor a barátomnak mondtam h még szűz vagyok,kicsit csodálkozott de mondta h becsül engem h eddig megbírtam tartani :) szal a 16 egyáltalán nem ciki,csak a mai világ sugallja ezt :/
2011. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
szia én 16/F vagyok és pont 2 hete száltam ki 1 ilyen kapcsolatból....bár én nem nevettem ki és a pettingben benne voltam...de nem akartam elvenni a szüzességét...ennek több oka is van : nem voltak a szándékaim hosszútávuak és sztem az szemét dolog ,hogy elveszem a szüzességét aztán dobom...és lehet bevallom ,hogy talán 1 kicsit félek is attól ,hogy valakinek elvegyem a szüzességét...én tapasztaltabb csajjal veszítettem el és utána se volt még dolgom eddig szüzzel sztem, a te srácaid is ezért nem tették.....vagy inpotensek voltak....de nyugi mint a,hogy látod a hozzászólásokból is itt tele van minden pedofil állatokkal ők biztos segítenek neked :)
2011. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
5%
Nem az hogy nem félnek, de egyszerűbb egy nemszűz csajjal, mert azt nem kell betanítani és nem nyávog és fújjog mindenért.
2011. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%
Pff nincs erkölcs már a világban ......?
2011. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
98%

A nem szűz lányoknak is elvette valaki... :)

Amúgy, képzeld: múltkor beszélgettem pár barátommal egy közös ismerősünkkel, aki nemrég összejött egy lánnyal.. egy szűz lánnyal. Az összes fiú ott sírt hogy milyen szerencsés, és milyen nehéz 16 évesen szép szűz lányt találni.

Szóval kérdező, csak nem a megfelelő fiút fogtad ki.

2011. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahány pasi annyi verzió :) Addig örülj amíg elmennek amikor megtudják és nem fekszik le veled és utána lép le :) A barátnőm 21 éves és még szűz volt amikor velem összejött, de ez engem egyáltalán nem zavart. Az, hogy nem feküdt még össze fűvel-fával nem azt jelenti, hogy rosszabb lesz az ágyban vagy akármi :) Lehet hogy kell pár alkalom mire eltud rendesen lazulni és kiélni a vágyait, de emberek mindenki a nulláról kezdte nemde? :)

Ő is félt elmondani kicsit először, hogy hogy reagálok de szerintem ha szeretsz valakit akkor teljesen mindegy, hogy szűz-e vagy volt-e már több tucat pasival :) sőt ha a 2 végletet nézzük inkább legyen szűz :)


21/F

2011. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
Én is voltam így. Azért nem feküdtem le szűz lánnyal, mert én csak szórakoztam volna, mondjuk ezt tudta is, mégis úgy gondoltam, hogy legyen olyannal első alkalommal, aki tényleg szereti, és komolyabban gondolkodik vele kapcsolatban.
2011. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%
én 18 voltam amikor elvesztettem...nem szégyen akárki akármit mond légy rá büszke és ne siesd el!!! van aki szereti a "bontott" lányokat mert azok már tapasztaltabbak, de van aki pont hogy a szüzeket keresi mert azokat úgy "tanítja" ahogy neki jó... tanuld meg h egy nő minden férfinél más nő... de én azt tanácsolom hogy ha már tényleg kész vagy rá(nem csak testileg hanem szellemileg is, ami azt jelenti h tudsz védekezni) akkor csakis tapasztalt fiúval...max 1-2 évvel idősebbel :) sok szerencsét
2011. aug. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a fiúk akik kiröhögtek és szakítottak veled, na ők voltak gázok. Amúgy lehet hogy bénák, azaz szüzek ők is csak nem merték megmondani... de ha nem azok akkor sem nagy "lover" lehet egyik sem, normális férfi külön megtiszteltetésnek veszi ha szűz lány kerül az ágyába!
2011. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
98%

Inkább az a ciki ha 14 évesen veszíted el. Kérdem én: Minek? PERSZE HOGY FÁJ! Mert egy 14 éves azzal sincs tisztába mi van ott lent délen. Komolyan nem értem a mai fiatalokat. Pedig közéjük tartozom.

Egy együttlétnek nem kell fájnia. Mert élvezet.

Én 17 voltam mikor elveszítettem. Nem fájt, és azóta mindig volt orgazmusom.

2011. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!