Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoktól kérdezem, túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem, túl nagy jelentőséget tulajdonítok az sms-eknek?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem, elhanyagol a barátnőm. Régebben sokkal több sms-t írt magától is, csak olyan kedves, gondoltam rád sorokat, és sokkal melegebb szavakkal válaszolt az én sms-eimre is. Mostanában előfordul, hogy írok neki kedvességet, és nem is válaszol rá, majd sokkal később, olykor másnap felhív, de nem is említi, hogy megkapta, nem reagál a benne írtakra. Igaz nem kérdeztem benne semmit, amire abban az értelemben válaszolnia kellene, de nem esik jól. Beszéltünk róla, ő azt mondja, figyel és szokott válaszolni. De sokszor nem válaszol. azért fontos nekem, mert korlátozottan tudunk találkozni, és így is ápolni tudjuk, tudnánk a kapcsolatunkat...
2011. szept. 15. 11:44
 1/7 napietus ***** válasza:
nem tudom, más hogy van vele, én sosem voltam híve az értelmetlen sms-ezgetésnek, telefonálgatásnak. akkor inkább a net, az legalább nem kerül pénzbe és könnyebb is billentyűzeten írni, mint telefonon.
2011. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg. Amit írtam, az az emailekre ugyanúgy igaz.
2011. szept. 15. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
szerintem nem. én sem venném jól ha írnék a barátomnak kedvességeket és rá semmi reakció, vagy magától nem írna ő. ha nem változtat hanyagold te is a kedvességeket smsben és akkor majd lehet észreveszi magát.
2011. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 napietus ***** válasza:

értem. csak azt hittem, spórol rajta :)


amúgy sztem az általános, hogy az elején több sms-e-mail váltás van, aztán kevesebb. főleg, ha személyesn is találkoznak a felek.

2011. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak nincs már meg az újdonság varázsa, meg az a nagy tűz, ami az elején, ez valahol normális, mi is így vagyunk.. az elején állandóan sms-eztünk, most meg max heti 1-2.
2011. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg, hogy te sem írsz neki. egy-két hónap múlva hidd el újra jönni fognak azok az sms-ek, sőt akkor már ő fog panaszkodni, hogy te nem írsz neki...
2011. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

óóó ilyen gondom nekem is volt..kedves kérdező....


sms-ekre válasz nuku, e-mailekre válasz nuku, max 1-2 nap után vagy egyáltalán NEM!

És ritkán is vette fel.....


eleinte nálam is az volt h mint az őrült nyomta az sms-eket meg hívogatott meg 100 e-mail, de amikor biztos lett a lába alatt a talaj akkor ez úgy abba maradt....


és igazából elkezdett rám nagy ívből sz@rni , mi is csak heti 2x tudtunk kb együtt lenni, amikor kérdeztem kb ugyanazt a választ kaptam mint te.....


aztán meguntam, és ha én nem írtam vagy nem hívtam őt akkor ő sem keresett....ez kib@szott jól esett, majd KEMÉNYEN kiosztottam a lelkem :) azt hagytam h gondolkozzon, nem érdekelt....

Maaaajd újra elkezdett keresni meg írogatott ez tartott kb 2 hétig míg megnyugodott h okés még megvagyok neki....

aztáááááán ugyanez folytatódott.... aztáááááán szakítottam vele!

2011. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!