Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen lefeküdtem a barátom...

15 évesen lefeküdtem a barátommal aki akkor 17 volt szerintetek korai volt 3 hónap után?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok most és most hogy visszanézek a múlra lehet hogy buta naiv kislányvoltam amikor odadtam magam egy 17 éves fiúnak akivel mellesleg fél évig jártunk .

Szerintetek?


2011. júl. 31. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
tényleg nem, mert én szép vagyok :) és én is csak (ha màr ilyen alpárian fogalmaztál) annak teszem szét a lábam, akit szeretek. eddig egyetlen egy személynek ;)
2011. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ha lefeküdtél vele akkor minek kérdezed meg h szerintünk korai volt e még? úgyse tudsz már ellene mit tenni nemtudod visszafordítani de amu szerintem ne bánkúdj rajta mert ha bánkódsz akkor jó sokáig fodsz és az nemjó én amit tettem és elkövettem azokat sohase bántam meg és nembánkódtam rajzik minek? semmi értelme nemtudom visszafordítani
2011. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én másfél hónap után feküdtem le a barátommal 15 évesen, és egyáltalán nem bántam meg, mert nagyon szerettük egymást, és 3 évig együtt voltunk.
2011. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!