Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hülye kérdés, tudom, de miért...

Hülye kérdés, tudom, de miért nem gondol senki arra, hogy? .

Figyelt kérdés
... tehát sokan panaszkodnak arra, hogy félnek lefeküdni egy fiúval, meg hogy túl görcsösek, gátlásosak... Azt nem értem, hogy miért nem jut senkinek eszébe, hogy mondjuk igyon egy kicsit? nem azt mondom, hogy rúgjon be, mint állat... de pl. egy fél pohár bortól csak nem hal meg senki, és legalább még kicsit romantikussá is tehetné a dolgot, nem? Vörs bor, rózsák... Ráadásul, ha lenne benne egy kicsi csak könnyeben ellazulna, nem? Ja meg még annyi, hogy nem tom. miért van az, hogy ezt a szüzesség elvesztés dolgot úgy állítják be, mintha disznótor lenne? Mindenki azzal van, hogy juj egy csomó vér, juj mennyire fáj, fujjj mennyire rossz, pedig, ha mindenki csinálja annyira rossz nem lehet.. s én igaz még szűz vagyok, de valahogy nem félek ettől a dologtól... Szal. még az a kérdés, hogy miért állítják ezt be úgy, mintha legalább is valami rossz horrorfilm lenne a dolog?
2011. okt. 10. 21:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mibajodvan???
2011. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tudod az emberek szeretnek túlozni.


Ha leírom, hogy nézek ki, tuti, hogy valami mást képzel el mindenki, mint a valóság.

2011. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te milyen társaságban vagy általában, de az én baráti köröm egyáltalán nem így fogja fel.
2011. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem a kérdés hülye, hanem az írója!
2011. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs kedven regényt olvasni.
2011. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már csak azért kérdem, mert itt olvasgattam, s egy csomóan írták, hogy félnek meg ilyenek... szal. teljesen úgy csinálnak, mintha alapjában véve nem egy jó dologról, hanem valami szörnyűről lenne szó... csak azért kérdem... amúgy első válaszoló nincs semmi bajom, csak kérdeztem... :p
2011. okt. 10. 21:54
 7/14 anonim ***** válasza:

Pia: A kérdés teljesen jogos. Két véglet van, aki folyton iszik, és aki egyáltalán nem. Aki egyáltalán nem iszik, annak nem jut eszébe, hogy 1 pohár bor bizony nem a világ vége, és valóban ellazít 1 kicsit.


Szüzesség: azért attól, hogy itt a GYK-n sok ilyen kérdés van, még nem hiszem, hogy a nők/lányok többsége "disznótor"-ként tekint az első éjszakára.

2011. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a hülye? És akkor azokkal mi van, akik fiú létükre félnek szexelni, h nehogy meghaljanak vagy mi... azt is most olvastam pár perce.. XD
2011. okt. 10. 21:55
 9/14 anonim ***** válasza:

A közhiedelemmel ellentétben az alkohol nem mindenkit lazít el, nem mindenkinél oldja a gátlásokat. Különösen, ha valakinek a családjában alkoholista van, és rossz emléke kötődik hozzá, vagy szégyelli. Meg lehet még ezer más oka is.


Inkább az a kérdés, hogy miért nem várják meg, hogy a partnerükkel teljes bizalmi viszony alakuljon ki. Sokkal hatékonyabb lenne ilyen szempontból, mint a pia.

2011. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én ittam egy sört előtte és tényleg jobb volt így, úgyhogy van ilyen, nem vagy hülye :D vagy mindketten azok vagyunk
2011. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!