Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első együttalvással kapcsolatb...

Első együttalvással kapcsolatban kérném a segítségeteket?

Figyelt kérdés
Tehát, 16éves lány vagyok, a barátom 18F. Ma fogunk először együtt aludni, de tényleg csak aludni. Ő már nem szűz, de én még korainak tartom, 2 hónap együtt járás után a szexet. Ráadásul, pont ma jött meg, így semmiképp nem menne. Attól félek, hogy ebből lesz valami probléma.. Nagyon ciki lenne ha átáznék. Van valami tanácsotok? Az egész estével kapcsolatosan, megköszönném! :)
2011. aug. 5. 15:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%
szerintem nagyon nem kéne együtt aludnotok,2 hónap az semmi maradj a saját ágyadban
2011. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Úristen! :/ Neked nem lennék a barátnőm, az is tuti!

Ez remélem nem így van, szerintem kibírható. Most akkor szóljak neki, hogy csak akkor alszok vele, ha tényleg csak alszunk?

2011. aug. 5. 16:14
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen, megbeszéltük, hogy Nekem ez még korai lenne, semmi ellenvetése nem volt.
2011. aug. 5. 16:15
 14/26 anonim válasza:
18%
Hát szerintem a minimum azért, hogy kirázod neki ha nagyon fel lesz húzva ...
2011. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Ne idegesítsetek már!!
2011. aug. 5. 17:40
 16/26 anonim válasza:
Most akkor pontosan mire is szeretnél választ kapni?
2011. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Tampon+betét és minden jó lesz.
2011. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
nem kell semmijéhez nyúlnod, hogyha nem akarsz. én sem nyúltam a barátomhoz vagy 3 hónapig, mert nem mertem... utána jött meg a bátorságom. és nem harapta le a fejem és nem hagyott el érte.
2011. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Robi992 válasza:
15%

2 hónap?:S

El gondolkoztál már azon,hogy mi van ha elalszol és megerőszakol?

Vagy ha bead neked valami tudatmódosító szert és elrabol és váltságdíjat fog követelni a szüleidtől?

Vagy ha megint csak elrabol és eladja a szerveidet valamilyen szervkereskedelmi csoportnak?

Vagy ha álmodban megkínoz és megfoszt a szabadságodtól?

hmmmm?

gondolkodtál már ezen?

ha nem?

akkor szerintem maradj otthon és kapcsold be azt a fos sorozatot azta....izééét.....hogy is hivják?....hmmm őőőő....ahhaaaa meg van Barátok közt igen kapcsold be a bari köztöt.És nézd a plafont minthogy ilyen szörnyű dolgok történjenek veled.

Berényi Miklós VS Berényi Klaudia folyamatos folytonos érthetetlen párharcát sokkal időtöltéspocsékoltatásabb(:D:D:D XD) nézni minthogy a fenti rossz dolgok történjenek meg veled.



minden jót

19F

2011. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: a sorozat címén gondolkodsz, de a szereplőkén nem?:P látszik, hogy te is nézed:D mondjuk sztem nem gáz, én is szoktam, de most nincsX)
2011. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!