Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első együttalvással kapcsolatb...

Első együttalvással kapcsolatban kérném a segítségeteket?

Figyelt kérdés
Tehát, 16éves lány vagyok, a barátom 18F. Ma fogunk először együtt aludni, de tényleg csak aludni. Ő már nem szűz, de én még korainak tartom, 2 hónap együtt járás után a szexet. Ráadásul, pont ma jött meg, így semmiképp nem menne. Attól félek, hogy ebből lesz valami probléma.. Nagyon ciki lenne ha átáznék. Van valami tanácsotok? Az egész estével kapcsolatosan, megköszönném! :)
2011. aug. 5. 15:46
1 2 3
 21/26 Robi992 válasza:
0%
OFF:nem szoktam nézni,régen kb 10 évvel ezelőtt néztem mikor benne volt Konta Barbara aki nagyon tetszett,de amióta már nincs benne azóta NEM NÉZEM.
2011. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Na majd kiváncsi leszek mi lesz ott alvás címén. Meg szívesen megkérdezném a pasiját is mennyire volt jó a csak alvás. Ilyen esetben aludni nem tudtam és a falat kapartam. Aki ezt bírja az buzі.
2011. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
81%
aki ezt bírja, az normális megértő pasi, akinek az agya nem a farkában van és szereti a barátnőjét, és képes miatt egy kicsit nélkülözni.
2011. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat. Jó esténk volt, nem kaparta a falat, annál jobban szeret, hogy ez ekkora probléma legyen...

A megerőszakolós - rablós válaszolónak üzenném, hoyg egy idióta, biztos nem volt még kapcsolatban....

2011. aug. 6. 16:58
 25/26 anonim ***** válasza:
6%
ja biztos örült h fadarab vagy. majd ha dob itt fogsz sírni.
2011. aug. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
90%

XD egyetlen normális pasi sem dob emiatt senkit.

látszik, hogy te nem vagy normális és nem volt még normális kapcsolatod sem:) szóval sztem ne oszd itt az észt.

2011. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!