Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyászt tartja a titokta...

A nőgyógyászt tartja a titoktartás, hogy ne ossza meg a szülőmmel, hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Ha anyummal majd elmegyek nőgyógyászhoz és az észreveszi, hogy esetleg nem vagyok szűz az köztem és a doki között marad?Vagy ezt megosztja a szülővel is?
2008. márc. 3. 22:35
 1/8 anonim válasza:
85%
Nem mondhatja el, de te is megkérheted anyukádat, hogy ne menjen be veled.
2008. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha tudjátok: "18 éves kor alatt a szülõk felé nincs orvosi titoktartás, az orvos köteles felvilágosítást adni."


Ez azt jelenti, hogy ha anyukád rákérdez a dokinál, akkor el kell neki mondania, vagyis felvilágosítást kell adnia! Ha nem kérdez rá, akkor nem mondja el (mázli kellene hozzá)!!!

2008. márc. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
persze a dologhoz hozhátartozik, hogy hány éves is vagy tulajdonképpen, mert meg tudom érteni annak a szülőnek a felháborodását, aki azzal szembesül hogy 12-13 évesen már nem szűz a gyerek, mert felelőtlen volt és valakivel lefeküdt... De ha közel vagy a 18-hoz, akkor téged tudlak megérteni, egyszer el kell jönnie, megtörtént kész ennyi, az ősök meg túl konzervatív felfogásúak.
2008. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Csak nem szeretném, ha esetleg nőgyógyász előtt megteszem és megtudja anyum,nem kell neki tudnia ezt XD
2008. márc. 4. 12:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ne anyukáddal menjél nőgyógyászhoz...ennyi...vagy mond el anyudnak!
2008. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
miért, 18 éves kor alatt kivel lehet még elmenni nögyógászhoz..?
2008. márc. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyeüdl is el lehet menni nőgyógyászhoz,anyukád a vizsgálóba meg amugy sem mehet be.. mellesleg a doki cska annyit lát,hogy van e szűzhártyád vagy nincs,de azt nemtudja hha nincs,miért:) am meg nem azt fogja sztem nézni h van e szüzhártyád
2008. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Én vagy barátnővel, vagy egyedül szoktam menni, így kikerülve az anya-problémát :)

Egy másik barátnőm anyukája viszont ragaszkodott hozzá, hogy együtt menjenek (elég konzervatív család mellesleg, és bár a lány már vagy 3 pasi óta nem szűz (években kifejezve is kb annyi ideje), otthon nem tudnak róla). A doki megkérdezte a lányt, hogy szűz-e, a lány pedig válaszolt, hogy igen. A doki megvizsgálta, ránézett, elvigyorodott 2 mp múlva és egy büdös szót sem szólt.

Szóval jó dokit kell választani, és nem az anyukáddal menni.:)

2009. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!