Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Örülnétek ha egy...

Lányok! Örülnétek ha egy olyan srácot találnátok akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
16/f
2009. szept. 24. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
egy részről jó mert te vezetheted be a dolgokba :) viszont tapasztalatlan de lehet rajta segíteni:) bár manapság nehéz ilyet találni akinek a Te korodban nem volt még soha barátja...
2009. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én inkább sajnálnám ha kiderülne valakiről aki nagyon tetszik, hogy még nem volt barátnője. egy ilyen srác többnyire lehúz az első komolyabb barátnője mellett 1-2 évet, majd közli hogy ő szeretne új muffokat is megtömni úgyhogy agyő, érted. nah meg egy ilyen fiú bátortalan és tapasztalatlan ami nem csak szex hanem minden egyéb téren is meglátszik, bár lehet hogy ezt csak én látom így 20 évesen, egy veled egyidős szintén tapasztalatlan lány nyilván nem foglalkozna ezzel.
2009. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, én a tapasztaltakat szeretem. de tuti van olyan aki szereti :)
2009. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én szeretem a tapasztalatlan fiúkat, de ha lelép más nők miatt, akkor csak egy kurv@ f@sz.

25 feletti szűz fiúk talán már nem ilyenek, ők komolyan veszik a kapcsolatot.

2009. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért hiszitek azt,hogy lelép?Én egyátalán nem lennék ilyen!
2009. szept. 26. 11:35
 6/7 anonim válasza:

Az én mostani barátom is ilyen eset volt. Eleinte nem is hittem el neki, mert ha hiszed ha nem, az első csók is tokéletesre sikerült, es másban sem hibázott még egyszer sem:)egyszerűen tudja h mi kell nekem. Én nagyon aranyosnak találom,hogy velem tapasztal meg mindent először. Büszke vagyok rá:D és nagyon szeretem.


Lehet, hogy te is ilyen vagy, csak még nem tudod magadrol:)


16/L

2009. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyém az a lelépős volt.. Nem akartam elhiinni, hogy nemvolt még barátnője, aztán oké, biztos igaz, egy hónap után bekerült koliba, az első csajra rá is pattant..

Deaz ilyeneket nem kell utánozni:):D 15L

2010. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!