Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a fiatalok egyre korábban kezdenek el nemi életet élni? Ti hány éves kortól találnátok ideálisnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 00:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam mikor elvesztettem(na jó két hét volt még a 17. születésnapomig, szóval inkább 17), nem bántam meg, nagyon szerelmesek voltunk, és nem az a tini szerelem...csak az élet úgy alakította, hogy elszakadtunk egymástól, de még most is(9 évvel a kapcsolat után), ha beszélünk, bizony megdobban a szívünk, nem is nagyon találkozunk emiatt, mert mindketten révbe értünk azóta...na szóval én úgy érzem nem volt korai, nem is bántam meg...


A férjemmel ezután a kapcsolat után jöttünk össze. Akkor már 3 éve ismertük egymást, nagyon jó barátságban voltunk, ő még szűz volt. 4 hónap után feküdtünk le egymással, és róla tudni kell, hogy mindig azt vallotta, hogy csak azt a lányt mutatja be otthon, akibe igazán szerelmes, és csak azzal a lánnyal hajlandó lefeküdni(megtehette vola előttem is, mert többen felkínálkoztak neki..)..nos engem mutatott csak be otthon, és velem feküdt le először, és most már remélem utoljára is...ő 18 volt akkor...szerintem nem gáz...

2011. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!