Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Decemberben leszek 16 és és...

Decemberben leszek 16 és és még szűz vagyok. Mit kéne csinálnom, hogy ne nézzenek ezért kevesebbnek? Sok barátnőm még az, de néhányan lenéznek minket ezért.15/L

Figyelt kérdés
járunk bulizni, van társasági életünk meg minden. barátom is volt már, de addig nem jutottunk e meg igazából nem is kartuk még 15 évesen.
2011. aug. 8. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mond nekik h megvolt, részegen egy buliban elvesztetted nemtudod már kivel...
2011. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
és neked ennyire számít, hogy mások lenéznek? ne legyél már ennyire kicsinyes. nem mindegy?
2011. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne rosszul érezned magad amiatt hogy mások kevesebbnek néznek miatta, és akkor nem fog zavarni mit gondolnak.
2011. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis barátnők az ilyenek. Attól érzik magukat különbnek, hogy szétb.szattják magukat? Akinek meg túl nagy a pofája, a legtöbb esetben linkel. Nem kell foglalkozni velük.
2011. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ha igy gondolod akk nem tom miért zavar ennyire???

am öltözz rib..ancosan és akk kur.vának néznek majd ugy is h szü.z vagy!!! :D

2011. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

hogy mit kéne csinálnod...?

fel kéne nőnöd és rájönnöd, hogy nem az a ciki, ha valaki 15 évesen még szűz... de hiába magyarázok neked, úgy is szelektív a "hallásod", ergo csak azt hallod meg amit akarsz, és úgy is kapsz majd olyan választ, amiben azt tanácsolják, hogy b@szasd meg magad, hogy menő legyél, úgyhogy tökmind1.

2011. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kéne csinálnom, hogy ne nézzenek ezért kevesebbnek?"



Önbizalmat gyűjteni ahhoz, hogy leszard es faképnél hagyd az ilyen embereket még akkor is, ha egyedül maradsz, mert nincs normalis lelkű ember a környezetedben...

Ezeknek elég, ha nincs rajtad sapka ahhoz, hogy bántsanak. Most ezta szuzesseg-dolgot tallatak ki, es elhiheted, hogy a feluk nem mond igazat - ami a sajat szexualis tapasztalatai illeti. Nézd meg az Amerikai szépség c. filmet!

(35L)

2011. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Kedves kérdező nincs rád írva, hogy szűz vagy:) Na jó az igaz, hogy észre lehet venni, de ha ügyesen tudsz blöffölni akkor nincsen gondod. Ne azon járjon az eszed, hogy elveszítsd! Inkább keress egy rendes fiút. Kár hogy csak 15 vagy:/ Igaz idősebb lennél se ismernél meg:) Na de ha tényleg zavar, hogy cikiznek emiatt téged akkor hazudj, de csak ezért ne feküdj le senkivel:)
2011. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Szintén egykorú vagyok veled, de ezért nem érzem magam kevesebbnek, amiért szűz vagyok. HA te kevesebbnek érzed magad akkor feküdj le valakivel, amúgy hülyeség, senkinek sincs köze hozzá a barátaid közul hogy mikor szexelj. Ezért nem kéne lenézni titeket. Ti kéne lenézzétek őket,hogy ilyen hamar qurvák lettek.
2011. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
82%
Én meg októberben leszek 16. Na és?:D Kit érdekel? Attól, hogy szűz vagyok, még nem vagyok kevesebb, a barátommal már párszor pettingeltünk, de egyenlőre még nem szeretném elveszíteni a szüzességemet. Majd ha eljön az ideje (: Aki meg ez miatt lenéz, sz*rd le. Csak a hozzád közel állok véleménye érdekeljen ;)Különben is, ez a normális, nem az, ha 15 évesen már legalább tízen átmennek rajtad.
2011. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!