Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Decemberben leszek 16 és és...

Decemberben leszek 16 és és még szűz vagyok. Mit kéne csinálnom, hogy ne nézzenek ezért kevesebbnek? Sok barátnőm még az, de néhányan lenéznek minket ezért.15/L

Figyelt kérdés
járunk bulizni, van társasági életünk meg minden. barátom is volt már, de addig nem jutottunk e meg igazából nem is kartuk még 15 évesen.
2011. aug. 8. 20:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20:45 a pettinggel aztán lehet dícsekedniXD Ugyanúgy láttál f@sztXD
2011. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól csak több leszel, hogy szűz vagy, mint kevesebb. Rosszakkal barátkozol. :)
2011. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Végül is...:D Mondjuk elég szánalmas ezzel dicsekedni...
2011. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem te vagy a gáz hanem azok akik ezt gondolják !!! én is 15 éves vagyok.. és akkor fogom csinálni ha úgy érzem készen állok rá!!
2011. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy manapság úgy kezelnek egy 16 éves szüzet, mintha leprás lenne és még ő érezze magát emiatt szarul.

Mintha az lenne a természetes, hogy 13-14 évesen az ember már basszon orrba-szájba. Akik meg ennyi idősen már dugtak, azok vagy nagyon megbánták később és nem szívesen beszélnek a dologról, vagy irdatlan nagy ribancok, akik azt hiszik, hogy ezzel most különbek. Akárhogy is van egyik esetben sem kell, hogy számítson a véleményük és főleg nem kell, hogy emiatt érezd szarul magad. De ha téged ez ennyire nyomaszt, akkor menj el valami szar diszkóba és baszasd meg magad a retyóban. De utána ne merjél szenvedni, hogy nagyon rossz volt és megkérdezni, hogy lehetek-e terhes.

2011. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Aki ezért lenéz, azzal ne foglalkozz! Én azokat nézem le, akik azon versenyeznek, hogy ki veszti el előbb a szüzességét, és még fel is ajánlkoznak a pasiknak!!! Őket van miért lenézni!!!
2011. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!