Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Éljek a lehetőségekkel vagy...

Éljek a lehetőségekkel vagy ne? Kissé zavar már, hogy elmúltam 21 és még mindig nem volt komoly kapcsolatom.

Figyelt kérdés
Lehet megyek ezen a nyáron külföldre dolgozni és mint külföldi nagyon is elképzelhető, hogy érdekesség leszek a helyi lányoknak. Szívem szerelemből szeretném az elsőt, de mivel nem nagyon akar bekopogtatni az ajtómon, ezért úgy gondolom, hogy kint élnem kéne a kínálkozó szexuális lehetőségekkel, ha adódik.
2009. ápr. 11. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mindenképpen élj a lehetőséggel,ki tudja mikor jön el a szerelem,addig is gyüjts tapasztalatokat.Sok sikert.
2009. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is 21 vagyok, és még nem volt kapcsolatom. Nem vagyok az a csajozós típus, és legszívesebben én is olyan lánnyal szeretném elveszteni, akibe szerelmes vagyok, de ha lesz lehetőségem, nem fogok meghátrálni. Ez egyszerű tapasztalatgyűjtés. Én azt mondom, hogy ha lesz lehetőséged ne hagyd ki :)
2009. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Volt két kapcsolatom, de azok nem voltak sajnos komolyak mindkettő 1 hónapig tartott. :(
2009. ápr. 11. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el nem mindig jó ha fiatalon vágsz bele komoly kapcsolatba.Mindennek van,jó és rossz oldala,vedd úgy,hogy legalább kiélheted magad könnyü kalandokkal,és ha megtalálod az igazit,nem lesz nagy a csábitás,hisz fiatalon kibuliztad magad.Amig ilyen fiatal vagy nem feltétlen kell komoly kapcsolatokat kötni,de ha te azt szeretnél annak is el fog jönni az ideje.
2009. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a várni kell az elsővel, meg várni kell, meg még egy kicsit várni is kell szöveget a lányoknak találták ki. Azon kívül hogy teljességgel haszontalan, még ráadásul nem is hasznos :D


Szóval nem kell neked várni senkire. Aki szembejön és szimpi vagy neki, hajrá!

2009. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem a fiuknal is jellemzo az,hogy elso a legfontosabb.Sok olyan embert ismerek aki visszasirja azt,hogy miert pont azzal fekudtem le, inkabb vartam volna meg. Dehat te tudod...ha elni akarzs akkor elj !
2009. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Ezért nem érdemes külföldre menni. Verd ki, elég az neked.
2009. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!