Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópadon normálisan lehet...

Futópadon normálisan lehet futni? Nem zavar, hogy olyan kicsi a felület? (komoly kérdés! )

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 20:19
 1/7 dirtboy ***** válasza:
100%
nem zavaró,gyorsan meg lehet szokni,és szépen lassan kell befejezni a futást mert ha hirtelen leszállsz a gépről szédülni fogsz
2011. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Én komolyan azt válaszolom, hogy falra mászok a gépi futástól. Nem is értem, hogy fajulhatott odáig az emberiség, hogy a legtöbben a futópadra esküsznek. Pedig ez maga a dögunalom, rossz a levegő egy zárt helyiségben stb. Mennyivel jobb és természetesebb a természetben futni! Megyek valahonnan valahova, közben jó a levegő, fúj a szél, süt a Nap, esik az eső (ez se akkora baj), hideg van, meleg van stb., mindig történik valami. Sokkal változatosabb és jobban edz minden szempontból egy ilyen futás. Én ha lehet, hegyekben, természetben futok, ha nem, akkor a Margitszigeten, vagy városkörnyéki földutakon.
2011. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kevésbé is használ mert a talaj "kimegy a lábad alól" szóval gyakorlatilag csak ugrálgatsz lépésekben( nem tom jobban megfogalmazni). ha kint futsz akkor izomerőből mész előre
2011. aug. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
02.24: Most már akkor értem, miért van az, hogy amikor futópadon futottam, cafatokban jött le a bőr a talpamról, sőt még néhány körmöm is bevérzett. Az ugrálás miatt van. Így aztán nem csak a közeg természetellenes, de a futópadon végzett mozgás is az.
2011. aug. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, azt még hozzáteszem, hogy nem futópados futásnál soha semmilyen sérülés nem történt velem.
2011. aug. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én egyszer próbáltam, leszállásnál a rajta maradt lábomat odacsapta a radiátorhoz és elég nagy fokozaton volt

majdnem leszakadt az a kis radiátor

2011. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Takumi ***** válasza:
HAsznál persze, izomerő ez vicces......
2011. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!