Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy összejöttem egy sráccal?

Figyelt kérdés

Anyukámmal nincs az az amerikai-filmekben látott anya-lánya kapcsolatom, így nem beszélünk ilyenekről. 15 éves vagyok, a barátom 19. Olvasgattam kérdéseket ehhez a témához kapcsolódóan, de nem igazán találtam meg a választ. Valahogy, elég furán hangozna, hogy 'Anya, üljünk le, mert beszélnünk kell.' A másik, hogy anyukám tuti utánakeresne közösségi oldalakon, hogy 'ki ő-mi ő'. No, nem mintha nem mutatnám meg neki, ha sikerülne elmondani, de Ő akkor is végigkutakodná, ami nekem elég kellemetlen lenne. A barátom messze lakik tőlem, így nem találkoznánk minden nap, szóval a suli, meg ilyesmi rovására nem menne a dolog.


A másik gond, hogy anyukám nagyon aggódna egyrészt, és szerintem tuti, hogy pár percig fel sem fogná a dolgot, a másik, hogy biztos azonnal szétkürtölné mindenkinek.


Most akkor mégis hogy mondjam el? Előre is köszönöm szépen a válaszokat! Minden normális, értékelhető válaszért megy a zöld kezecske. (:


2011. máj. 29. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk, ha egyszer leülsz vele így beszélgetni, akkor ezeket a dolgokat vele is ugyanígy megbeszélhetnéd. Milyen furcsa ez a mai világ, nekünk el mered mondani ezt, a saját anyukádnak meg nem.
2011. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát figyelj, szerintem ez csak beszéddel fog menni. :) Szóval én nem tudom milyen a viszonyotok, de az kb. mind1 is. Ha nem nagyon rossz, akkor egyszer csak odamész hozzá, és közlöd, hogy "Anyu, van egy sárc, nagyon tetszik nekem és hát összejöttünk." Ennél nagyon trükkösebben nem lehet. Aztán meg elmesélsz róla mindent és kész, hiába kutakodik. A pasid meg jöjjön le iwiw-ről és tiltsa le a FB-on az ismeretlenek nézelődését! :)
2011. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm s normális válaszodat, megy a zöld kezecske!


Sajnos eléggé félek anyukám reakciójától, nektek meg azért merem elmondani, mert nem tudjátok ki vagyok. Ennyire egyszerű. (:

2011. máj. 29. 18:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig előbb-utóbb muszáj lesz elmondanod, megbeszélned vele. Úgyis érezni fogja, ha titkolni akarsz előle valamit.
2011. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy előbb-utóbb ki fog derülni, de mégsem tudom, hogy hogyan mondjam el. Talán várjak vele még egy pár hétig, amíg nem lesz ennyire friss a dolog? ( Mert, igazából, tegnap /Május 27./ jöttünk össze. )
2011. máj. 29. 18:30
 6/14 A kérdező kommentje:

Bocsánat, rosszul írtam a dátumot: Május 28.

Félre néztem a naptárban a mai napot.

2011. máj. 29. 18:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy "összejöttetek"?
2011. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy Én is nagyon szeretem Őt, és Ő is engem. Csókolóztunk, de ezen kívül semmi(!).
2011. máj. 29. 18:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én is ugyanígy voltam csak én 16 vagyok ő meg 20 ugyanez volt anyával nekünk se tökéletes a kapcsolatunk, nagyon féltem aztán mondtam a barátomnak h találkozzunk és akkor már nem hazudhatok hova megyek és ez ösztönzött h elmondjam,és én reagáltam túl mert nem szóltak semmi rosszat:)
2011. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

velem is ezvolt csak 13 voltam

anyám kutakodott és felháborodott

aztakarta h fiatalabbat keressek

kutakodott a neten utána stb

fojton nyomatta a szöveget h szakitsak vele ...

én akkor montam el neki mikor jókedve volt,

akkor elviselte XD

2011. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!