Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkockáztassak egy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkockáztassak egy jól működő munkakapcsolatot, csak azért, hogy ne legyek egyedül? Részletek lentebb!

Figyelt kérdés

Szóval: van egy lány, hallgató társam, már több, mint két éve ismerjük egymást. Jól kijövünk, szemináriumokon tartottunk együtt referátumokat, jegyzeteket is gyakran cseréltünk, szóval jól ment a közös munka és tanulás, de az évek alatt csak az egyetem berkein belül találkoztunk, mint "kollégák". A magánéletéről annyit tudok, hogy több mint másfél éve egyedül van, nincs kedvese, és a közös ismerőseink azt állítják, hogy nagyon bántja az egyedüllét, ki van éhezve egy párra.

Ami engemet illet, a magánéletem egy csőd, egész életemben csak viszonzatlanul voltam szerelmes (mondjuk csak a húszas éveim elején járok), nekem is nagyon fáj a magány, és én is nagyon vágyok egy társra.

Pár nappal ezelőtt leveleztünk a lánnyal, egy könyvbemutatóval kapcsolatban, és a kolleginám felvetette, hogy a nyáron, a vizsgák után elmehetnénk sörözni együtt. Tudom, egy sörözésben nincs semmi extra, attól, h találkozni akar velem kvázi magánemberként is, még simán tarthat egy gusztustalan faszinak, de bennem akkor is van némi kétely azzal kapcsolatban, hogy mégis, hogyan álljak ehhez a dologhoz. Mindketten magányosak vagyunk, emberileg jól kijövünk, ő nekem be is jön mint nő, lehet h randi lesz a dologból? De ha csak egy egyszeri találka, pusztán mint kollégák, vagy maximum haverok között, aminek folytatása sem lesz?


Persze, adja magát a válasz, próbálkozzak be, hiszen mit veszíthetek, maximum marad az egyedül alvás, meg a hokizás, de szerintem itt igenis van mit veszítenem. Eleve jól tudunk együtt dolgozni, mindketten maradni akarunk mesterképzésen, és mindketten szeretnénk phd-zni is, természetesen uazon a tanszéken. Lehet h a munkakapcsolatunk átfordul másba, többe, és az élet más területein is egymás támaszai leszünk (én ennek nagyon örülnék). De az is lehet, hogy félreértem az egészet, és ha bepróbálkozok nála, akkor pofára esek. Ez azért lenne kínos, mert aztán kerülgetnünk kellene egymást a tanszéken még éveken keresztül, és tuti h nem tudnánk együtt tanulni és melózni sehogy sem, hiszen ezt követően már nem úgy tekintenénk egymásra, mint eddig. Remélem nem voltam túl zavaros.


Ti mit tennétek a helyemben?


2011. jún. 17. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
én elhivnám sörözni ha szereti.
2011. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő hívott el engemet, tehát a szituáció adott. A kérdés az, h hogyan álljak hozzá?
2011. jún. 17. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ketten lennétek, és nem társasággal?
2011. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, erre még nem is gondoltam. Megvallom őszintén, nem tudom.
2011. jún. 17. 22:36
 5/10 A kérdező kommentje:
De amikor említette ezt az ötletét, nem esett szó, h mások is lennének rajtunk kívül.
2011. jún. 17. 22:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak beszélgessetek egy jót (bár ez arra az esetre is vonatkozik, ha tárasággal mentek :) ), ne "támadd" le. Körülményektől függ, de szerintem kísérd is haza.


Utána viszont a helyedben elhívnám egy randira (nekem a sörözés nem tipikusan az), ahol már egyértelműbb, hogy máshogy is érdeklődsz iránta. A leírás alapján mindketten értelmes emberek vagytok, szerintem nem okozhaz komoly gondot a helyzet kezelése, ha ő elutastja a közeledésedet. Természetesen fontos, hogy ez csak közeledés legyen, és ne vallj neki egyből szerelmet. Viszont, ha nem lépsz, akkor sose tudod meg, hogy mi lett volna, ha. Egy nem tolakodó, kulturált próbát megér!

2011. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek. Rosszul esne, ha ebben a szituban nem jönne el velem sörözni az, akit elhívtam. Menj el, nem kell nyomulni, nem kell "leendő barátnőként" nézned rá, egyszerűen érezzétek jól magatokat, beszélgessetek. Aztán ha jól végződött a dolog viszonozd a meghívását, kérdezz rá van-e kedve máskor is....
2011. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogy elottem irtak egy sorozes ket kollega kozott nem jelent semmit, azonkivul hogy jot tesz a munkakapcsolatnak. Beszelgessetek es probald kideriteni hogy o is akar-e tobbet.


Jol latod hogy sokat veszithetsz ha munkahelyen probalkozol es kesobb megse jon ossze. Egy ilyen kapcsolat duplan jo amig tart es duplan rossz amikor vege van. Nagyon kemeny dolog az ex-et napi szinten kerulgetni a munkahelyen.


De ennek ellenere azt mondom, ha szereted, erdemes kockaztatni.

2011. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minél előbb meg kell tudnod az igazat öcsém...és valszeg a leírtak alapján van bőven esélyed nála.

Hajrá, és...ha összejön használj kotont, fő a biztonság.

2011. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még annyi fejlemény adódott azóta, h a lány egy konferencián fog előadást tartani, és meghívott rá. Természetesen ott leszek!:)
2011. jún. 19. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!