Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a gátlásosságomat?

Figyelt kérdés

A húszas éveimben járok és még nem voltam pasival, pedig vágyom rá évek óta. Nem is várok a hercegre fehér lovon, egyszerűen legyen normális, rendes, jóképű férfi. A gond csak az, hogy amikor a szexhez kerülne a sor, "lefagyok", nem tudom magam elengedni és azon jár az eszem, vajon jó leszek-e, tetszeni fogok-e neki stb. Végül nem engedem, hogy megtörténjen. Hogyan tudnám ezt leküzdeni?


Csak komoly, normális válaszokat kérek!


2011. aug. 16. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kis alkohol és meg van oldva a dolog.
2011. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerelem csodákra képes!
2011. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha szeret a barátod akkor nyilván azt szereti aki mi vagy nem azt ami nem!
2011. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" legyen normális, rendes, jóképű férfi."


Éppen ez a probléma. Olyat akarsz aki jellemben elég távol áll tőled. Nyilván egy ilyen pasi nem nagyon fog érdeklődni egy gátlásos lány iránt. Szóval érd be szépen az átlag közepessel.

2011. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért gondolod, hogy jellemben távol áll tőlem?


Az életben nem vagyok gátlásos, nem is vagyok egy szürke egér típus. Sokan mondják, hogy jól nézek ki. Csak szex terén van ez, mivel eddig nem sok tapasztalatom van.


Szerintem érthető, hogy nem egy bunkóval szeretném elveszteni a szüzességemet, akinek csak az a fontos, hogy minél előbb túl legyünk rajta.

2011. aug. 16. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom: ha igazán szerelmes leszel valakibe, akkor ez eszedbe sem fog jutni!
2011. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok vele, mint te, minden igaz rám, csak én 19 vagyok. Valahogy leblokkolok, ha arra kerül a sor. Most úgy vagyok vele, hogy nézzen ki jól és legyen jó a humora, még az sem számít, ha egyéjszakás lesz... Sokak szerint ez ribiség, de nem érdekel. 19 vagyok, jól nézek ki, kedves vagyok az emberekkel, a barátaim szerint jófej vagyok, de nem akarok többet várni a "fehér hercegre", igenis szeretnék már szexelni. 19L
2011. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!