Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legyőzni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám legyőzni az iszonyú gátlásosságomat?

Figyelt kérdés
Eléggé elegem van a helyzetemből, egyetlen komoly kapcsolatom volt életemben, az is 8 éve. Ha tetszik egy pasi, rosszabb vagyok mint egy tinilány, nem merek hozzászólni, még véletlenül se merem kimutatni, hogy érdekel, mert félek a visszautasítástól. Tudom, hogy nagyon bezártam magam, így többnyire észre sem vesznek, de nem jó így nekem, viszont képtelen vagyok rávenni magam, hogy bátrabb legyek. Olyan érzés, mintha ez megváltoztathatatlan dolog lenne és örök életemre egyedül maradnék. Kicsit már beletörődtem, de mikor belegondolok, akko ez mindig elszomorít. 29/L.
2010. júl. 25. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
én tudok jól bókolni:D volt bnőm is álandóan takarta magát.. azt lebeszéltem róla a takarót is meg mindent :)
2010. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is iszonyúan gátlásos vagyok :S szörnyű :( nem merek kiállni osztály elé, mert egyből tiszta vörös leszek. eddig nem voltam ilyen. Persze, eddig is gátlásos voltam, de nem ENNYIRE. remélem, kinövök belőle. a válaszok engem is érdekelnének. 16L
2010. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
á
2010. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gabriell88 ***** válasza:

ismerős számomra is a helyzet,emiatt sokszor voltam mélyponton is...aztán egyik barátom megjegyezte, h hogy szeresd magadat (egészséges önszeretet) és mások is szeretni fognak, ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy hidd el ez változni fog..

eső lépésként pl: erősítsd a jó tulajdonságaidat, ne azt nézd mi benned a hiba, hanem h mi az ami jó tulajdonságnak számíít, és így tovább..Nem vagyunk tökéletesek, csak emberek..

Ha elfogadod magad a hibáiddal együtt és SZERETNI is fogod.. megváltozik minden:)

Csak pozitívan:D

Ha pozitív vagy bevonzod a pozitív dolgokat...

Ajánlom figyelmedbe a titok című filmet;)

Nekem bevált:)


Angel

2010. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj! Segítek neked. Első és legfontosabb:


[link]


Letölt, meghallgat, betart!


Ha érdekel az én megvilágosodásom, akkor elmesélhetem, ha gondolod. A fenti anyag nagyban segített.

2010. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magadat kell elöször is megszeretni, elfogadni. Nehéz dolog változtatni a hétköznapok egyhanguságán. Nekem a nudizás segitet, ahogy lemertem vetközni, ugy a gátlásaimat is levetköztem, szabadab lettem. Erre csak megfelelő normális baráttal válalkozz. /F
2010. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet udvarolnod fog kelleni neked is, és nem neked fognak udvarolni! Elképzelhető, hogy a csáberőd nem lesz elég! Kaparni kell, ha akarsz valakit találni!

Mire vársz? Könnyen lehet hogy hasalni fogsz egyszer.

2010. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!