Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne legyőzni a gátlásosságomat?

Figyelt kérdés
Igen, csajozásról van szó. Nem vagyok az a tipikus mostani cicafiú (190 cm 100 kiló:)), és nincs nagyon önbizalmam (még azt is 25x átgondoltam, hogy ezt beírjam-e:P), nem tudok csak úgy leszólítani egy lányt... valahogy nem megy (nem merem). Tudom, hogy nincs vesztenivaló, max. azt mondja a lány, hogy nem, de úgy érzem, hogy akkor az önbizalmam még jobban visszazuhanna, és így is elég sekélyes.:) Még szemezni sem merek velük, mert ahogy a szemembe néznek zavarba jövök, és ott végem van. Voltak már barátnőim, de valahogy már egy ideje nem megy. Nagyon gátlásos vagyok, mindenfelé eszembe jut, hogy ezért, ezért és ezért nem fogok neki tetszeni, meg hú de gáz ez, meg az rajtam, szóval saját magamat teszem "csajozás képtelenné".:) Lehet, sőt biztos volt már ilyen "kérdés", de szeretném a véleményeket, lányok fiúk.:) Amúgy 22 vagyok. Pszichomókusok NE kiméljetek.:D
2009. jún. 13. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A gátlásaidon egyedül te magad tudsz változtatni!Ne arra gondolj, hogy mi lesz majd a lánynal a randin..hogy nem fogsz neki tetszeni, meg mi lesz ha a szemembe néznek, és te élsz vele felvenni a kontaktust...!Egyszerűen csak legyen az előtted, hogy igen nekem akkor is lehet esélyem ennél a lánynál!Az csak 1 dolog , hogy te nem tartod magad egy cicafiúnak.Hidd el, jobb is, hogy nem vagy az!Nekem személy szerint azok nem jönnek be.Legyen a fiúnak esze, tartása és tisztessége!Mit ér egy pasi helyes pofival meg trendi öltözékkel, ha a belsője semmit nem ér!A csajozós leszolítos dolgról meg csak annyit, hogy ha ezt így nem mered..akkor próbáld meg azt h a neten ismerkedsz lányokkal..akkor először úgyis sikerül majd msnen vagy e-mailba megismerkednetek, tehát ha találkozóra kerül a sor akkor nem kell tartanod semmitől, hisz már egy szinten ismered:)Sok sikert..remélem tudtam segíteni!
2009. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Kedves balek, mi a tök..t teszed magad csajozás képtelenné? Előbb saját magaddal kellene megelégedned és utána csajozni. Ha valamivel elégedetlen vagy változtass, mert ezt érzik a nők is.....

Lassan lépésről lépésre kezdj előre haladni először finoman flörtölgess néz bele a szemükbe.. majd amikor jól megy egyre látványosabban, ha ez megvan akkor irány a buli és a leszólítás egy kis piával simán menni fog, ha ezen is túl vagy meg 4-5 lányon akkor már pia sem kell.

S te úgy legyél magaddal, lehet ronda vagy és pici a f..od de Te vagy a legjobb a világon és a negatívumaiddal húzd vissza magad a földre szívesen segítenék konkrét ügyekben is, ha tudnánk részleteket s ha látnánk akkor meg lehetne mondani mit tegyél hogy csajozósnak tűnj.


Előbb kezdjél kevésbé szép lányokkal vagy olyanokkal akik nem izgatnak téged, s ebben is lépésről lépésre.


S könyörgöm ne balf..sz legyél hanem férfi

2009. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem törik össze a lelkem ezektől a megszólításoktól, de azért kicsit normálisabban is lehetne, nem?:) Na mindegy, hogy érted a konkrétat?
2009. jún. 13. 19:09
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

19:04 írója...

Úgy, hogy ha tudnám, hogy mitől nem vagy megelégedve magaddal,mert állt.ban ez szokott lenni az alapja, akkor konkrétabban lehetne rajtad segíteni...

2009. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag a testemen semmivel. Azon kívül azzal, hogy túl lelkizős vagyok, meg "túl rendes". Nincs meg bennem az a csibészség, meg a csajozós duma. Zárkózott vagyok... meg még egyéb ilyenek.
2009. jún. 13. 19:43
 6/15 anonim ***** válasza:

19:04 írója...

Erre tudnák neked mit mondani, legyél macsós, s az nem a túl kedves típus. A barátnőm ezt is imádja bennem, nem tud mamuszkává tenni,mint az eddigieket.

Ha kell bárány, ha kell sárkány....

2009. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2009. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezt már én is olvastam, de nem találtam olyat, ami nekem segítene sajnos.
2009. jún. 13. 21:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Tényleg az jut eszedbe, hogy ezért, meg azért nem tetszel neki? Mert nekem nem (16f) csak iszonyú visszatartó erő ven bennem nemtommér. De magamból kiindulva: vagy valami partin félig berúgva leszólítasz egy lányt (csak jó pia kell :D), de ha ezt nem akarod, képzeld el mi lenne ha valami csaj rádköszönne vagy mi. Akkor haragudnál, vagy szánalmasnak tartanád? Dehogyis, szóval szerintem őkse téged.
2009. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves második kommentező, hogy érted azt, hogy először kezdjen nem túl szép lányokkal? Vagy olyanokkal akik nem tetszenek neki. Ejj, ilyet nem lehet csinálni. Mások kárára nagylegénykedni nem machoság, hanem megfutamodás.


Ezért udvarolgass annak, aki tetszik. A csajozós duma nem hiszem hogy általánosságban működik, a nő is ember, beszélgess vele, mindenki szeret magáról beszélni, kérdezd meg mit szeret, milyen zenét hallgat, kérdezz meg mindent ami vele kapcsolatban érdekel. Ha tetszik valaki, akkor úgyis érdekel minden.

Én úgy tudtam átlendülni a saját hasonló problémáimon, hogy belegondoltam, az aki tetszik sem "szarik" illatosabbat, mint én. No meg eddig sem voltam vele, maximum eztán sem leszek. Ennyi. Senki nem tökéletes, jobb is, mert nagyon unalmas lenne. Fel a fejjel... :)

2009. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!