Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szombaton szexeltem eloszor,...

Szesze kérdése:

Szombaton szexeltem eloszor, es nem volt jo. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ket napja szexeltem eloszor. Nem volt vmi jo nem igazan figyelt ram a pasi pedig elmeletileg szeret. Most h megtortent meg anyira se vonz a dolog mint eddig. S a baratom iranti erzelmeim is megvaltoztak. Mindig azt hittem h ha varok akkor majd jo lesz, de nem igy tortent. Egy kicsit osszetortem. Hagyjam ott a pasim, vagy adjak meg eselyt a dolognak, vagy mi legyen?


amugy 20L


2011. aug. 22. 14:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást?
2011. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Az elsőnél, sőt az első 5-10-15 nélelőfordulhat (lányoknál) hogy kifejezetten kellemetlen a dolog.. ez normális, ám mindenkinél másképp van, ha ezért hagyod el, megérdemled..
2011. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Első szex meghatározza a későbbi hozzáállását az embernek. Ha az első sz.r volt, múlhatott a pasin is, rajtad is, esetleg keress mást.
2011. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
83%
Semmiképpen se dobd. Beszéld meg a pároddal. Ez a leghatásosabb.
2011. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
83%
Ezért kell elmondani a pasinak,hogy neked mi jó és mi nem,bátran lehet szólni szex közben is és akkor nincsenek ilyen gondok a későbbiekben..
2011. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Az első 1-2 alkalommal nem is lesz ugyan olyan élvezhető mint egyébként.De szerintem nem volt meg közöttetek annyira az az a dolog amiben benne van hogy igazán szeretitek egymást.Vagy csupán talán a pasi az aki nemigazán szeret?Ez csak te tudhatod.Az időtől is számít amit eddig együtt voltatok na meg a viselkedése.Ha mindig kedves és udvarias vagy neked tetsző a viselkedése akkor szerintem adj neki még egy esélyt.Lehet hogy legközelebb jobb formában lesz.
2011. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"Ezért kell elmondani a pasinak,hogy neked mi jó és mi nem,bátran lehet szólni szex közben is és akkor nincsenek ilyen gondok a későbbiekben..."


Szuzen, honnan tudjam mi a jo nekem kedves...:-w

2011. aug. 22. 14:50
 8/27 A kérdező kommentje:

"Az elsőnél, sőt az első 5-10-15 nélelőfordulhat (lányoknál) hogy kifejezetten kellemetlen a dolog.. ez normális, ám mindenkinél másképp van, ha ezért hagyod el, megérdemled.."


Ha azert hagyom el mert nem figyelmes, hanem kifejezzetten onzo volt, az eslo szexemnel, megerdemlem...WTF?

2011. aug. 22. 14:51
 9/27 anonim válasza:
93%

Nem olyan rég csináltuk mi is a barátnőmmel először. Neki az volt az első, én már többször csináltam. Nagyon figyeltem rá, hogy neki jó legyen. Én pl el sem élveztem, mert azt mondta, hogy neki ennyi elég. Nem problémáztam, kivettem, megértően megsimogattam, aztán megbeszéltük hogy mi volt rossz/jó. Azóta már csináltuk többször is, egyre jobb lesz neki is.


Én úgy gondolom ez a normális. Ha a srác nem figyelt rád, elég tapló lehet vagy még ő is tapasztalatlan. Mindenképp beszéljétek meg, és csak ezért ne menjen el a kedved ;)

2011. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
Csak érzed,nem?:D
2011. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!