Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szombaton szexeltem eloszor,...

Szesze kérdése:

Szombaton szexeltem eloszor, es nem volt jo. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ket napja szexeltem eloszor. Nem volt vmi jo nem igazan figyelt ram a pasi pedig elmeletileg szeret. Most h megtortent meg anyira se vonz a dolog mint eddig. S a baratom iranti erzelmeim is megvaltoztak. Mindig azt hittem h ha varok akkor majd jo lesz, de nem igy tortent. Egy kicsit osszetortem. Hagyjam ott a pasim, vagy adjak meg eselyt a dolognak, vagy mi legyen?


amugy 20L


2011. aug. 22. 14:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
szerintem ez a pasi nem érdemel meg,nem figyelt mert csak szexelni akart nem szeretkezni mióta vagy vele? így jár a sok 13-17 éves kis csaj is hogy olyan szuper lesz aztán nem jó de nem vallják be
2011. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
83%
Hát. Ha nem figyelt rád akkor ezután sem fog. Felejtős a dolog sztem... :) Sajnos van ilyen. Majd találsz olyan aki figyelmes lesz és kiveri a fejedből ezt a rossz első alkalmat. :)
2011. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
89%

Szia!


Amikor én elvesztettem a a szüzességemet az sem volt egy leány álom,de nem azért mert figyelmetlen volt a a párom,hanem mert egyszerűen sehogy sem volt jó.Sőt azt kell mondanom,hogy az első 8-10 alkalom nem volt kellemes,de hála istennek ez mára megváltozott,úgyhogy nincs ok az aggodalomra.:)Remélem segítettem.

2011. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy egyesek nem csak lesozlnak, hanem vigasztalnak is...remelem hamar tul leszek ezen:)
2011. aug. 22. 16:07
 25/27 anonim ***** válasza:
86%
Az a helyzet h ennyiből nem lehet megállapítani h mi volt a hiba.1:Szóltál neki mikor fáj és mikor nem jó?2:Próbált ezután ezen változtatni?Vagy ugyanúgy folytatta tovább?Tehát:Ha mondtad neki h fáj meg nem jó csináld kicsit máskép de ő lesz@rta ugyanúgy folytatta akkor valóban ő volt a tapló és jobb ha otthagyod.De ha nem is szóltál akkor némagyereknek anyja se érti a szavát!Szóval légyszi írd már le így nem lehet tanácsot adni!
2011. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

"Az a helyzet h ennyiből nem lehet megállapítani h mi volt a hiba.1:Szóltál neki mikor fáj és mikor nem jó?2:Próbált ezután ezen változtatni?Vagy ugyanúgy folytatta tovább?Tehát:Ha mondtad neki h fáj meg nem jó csináld kicsit máskép de ő lesz@rta ugyanúgy folytatta akkor valóban ő volt a tapló és jobb ha otthagyod.De ha nem is szóltál akkor némagyereknek anyja se érti a szavát!Szóval légyszi írd már le így nem lehet tanácsot adni!"


Szoltam neki, es probalt valtoztatni, de valahogy nekem csak fajt. Vagyis ketszer voltunk egyutt az eslo az elegge fajt, viszont masadszor probalt kicsit odafigyelni ram, s egy picivel jobb volt se megis olyan semleges...


Meg egy kanyar h azota nem igen keres, ugyhogy lehet h eletem legnagyobb hibajat kovettem el. Pedig epp azert vartam, hogy ne legyek gyerek. Sose hittem, volna, hogy valaki igy elcsavarja a fejem, de hat megtortent. Bizom benne, hogy hamar tul leszek rajta...

2011. aug. 23. 07:29
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az "ez a pasi nem érdemel meg téged" című kritikákat, tényleg teljesen építő jellegű, sokat segít a kérdezőnek, meg az ő elmondása alapján kész tényeket kapunk persze...

Egyébként, kedves kérdező, ha vígaszért jöttél, akkor rossz helyen jársz, itt tanácsot adni szoktak, ami bizony nem feltétlen kellemes.

Továbbra is fenntartom, hogy a te problémád annyi, hogy nem szeretted/kívántad a párodat, ezért semleges és kellemetlen a szex. A szex attól lesz jó, mert lelkileg élvezed, azon kívül sokat nem tesz hozzá ahhoz, mintha feldugnál magadnak valamit. Ha te hidegen, kíváncsiságból nekivágsz, akkor ne várd, hogy a csillagok is lejöjjenek az égből.

Ahogy mondtad, próbálkozott a srác, de mit lehet kezdeni szerinted egy lánnyal, aki nem is kívánja az aktust valójában? Persze, hogy nem jó, hogy is lehetne jó? A baj az, hogy most azt gondolhatod, ilyen a szex, pedig nem az, csak élvezni nem lehet semmi olyan dolgot, amiből a "lelked" nem kér...

2011. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!