Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, hogy félek elvenni...

Normális, hogy félek elvenni egy srác szüzességét?

Figyelt kérdés
mi tegyek, hogy nyugodtabb legyek?
2011. aug. 23. 11:04
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Apá azt mondta nekem : Fiam ugy csináld az életede h semmit se bánj meg! akkor hajrá sztem nem fogjátok bánni xD
2011. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
tudom róla, hogy szűz, ismerem és mondta is. 18 évesek vagyunk. eddig 1 partnerem volt, és ő is szűz volt.
2011. aug. 25. 20:52
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
pont ez volt velem is :) ugyanennyi idősek vagyunk, a srác szűz,én nem. olyan vibrálás volt/van köztünk, hogy kb. suliban nem bírjuk egymás közelségét, mert annyira izgató. most osztálykiránduláson iszogattunk, pont annyit, hogy mindketten elég bátrak legyünk hozzá, hogy túllépjünk a barátság korlátain. nem voltunk részegek, nem emiatt történt, ígyis ugyis megtörtént volna. viszonylag sokáig bírta(szűz sráchoz képest), ügyes is volt. és a barátságunkon sem változtatott semmit. és van egy olyna érzésem, hogy ez nem az utolsó alkalom volt (:
2011. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

utolsó, gumival csináltátok, vagy anélkül is sokáig lehet birni?

az elképzelhető, hogy a srác annál stresszesebb, minnél több partnere volt már a lánynak?

2011. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

gumi nélkül csináltuk, mert szedek tabit, és igen, tudom, hogy nem véd semmilyen betegség ellen, de 100%, hogy nem beteg, nemrég vizsgáltatta meg magát.

egyébként szerintem lehet, hogy ha egy srác tudja, hogy a lány már nagyon tapasztalt, akkor jobban szorong először, hogy jól teljesítsen, meg jobb legyen az előzőeknél. szerintem pont akkor a legjobb, ha ezen nem parázik, csak önmagát adja (:

2011. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
utolsó: mázlista a srác! hány éves vagy?
2011. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
31%
18 (: . ma volt az első nap a suliban, osztálykirándulás óta, de a kapcsolatunk semmit nem romlott, ahogy vártam. szóval vágjatok bele, hogyha úgy érzitek, hogy elég biztos lábakon áll a barátságotok :)
2011. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
volt különbség a 2 szűz partered között "élvezeti" szempontból?
2011. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
annyi csak talán, hogy mások a méreteik. másrészt azt a srácot, az elsőt, mindennél jobban szerettem. ez pedig csak olyan baráti dolog volt (: abban az volt a lényeg, hogy szeretkezés, ebben meg az, hogy osztálytábor, egy haver és bárki ránknyithat. de ezek csak lelki dolgok, testileg nem nagyon volt más (:
2011. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

már megint a méret a lényeg... gondolom nem a kisebbel élveztél jobban ;)

rátok is nyitottak, vagy csak para volt?


az biztos, hogy mind2 srácnak örök emlék maradsz

2011. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!