Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, hogy félek elvenni...

Normális, hogy félek elvenni egy srác szüzességét?

Figyelt kérdés
mi tegyek, hogy nyugodtabb legyek?
2011. aug. 23. 11:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
hát a "nagyobb" sráccal sokáig volt közöttünk szex, mert 3 évig jártunk. a "kisebb" srác előtt meg már nagyon szűk voltam, mert rég voltam valakivel, addig nem feküdtem le senkivel, amíg épülgettem a szakításból. szóval igazából mindkettő jó volt nagyon, csak máshogy.a nagyobb srác néha fájt, a kisebb srác meg lehet, hogy hosszútávon nem lenne ilyen jó, mikor már nem vagyok ilyen szűk. de így pont jóvolt (:
2011. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

ilyen komoly különbség volt közöttük?

akkor ezek szerint elég kemény lehetett az első a nagyobbal ;)

2011. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:43


Eléggé látszik az önbizalom hiányod:)..

Az én átlagos 15centisemmel 11szer élvezett el alattam a csajom:) még mikor 1. voltunk együtt(szűzen) akkor is elment:) Szóval ez erősen függ a lánytól és hogy Te vagy Én mint férfiak tudjuk mit kellene csinálni.. Én rengeteget tájékozódtam.Üdv

2011. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen normális!!!!!! Mert, ha ez csak a szexről szól akkor az is előfordulhat, hogy majd egyszer egy szép napon egy lány sírni fog (lehet nem is fogod ismerni), -de ha nem is fog sírni- szomorú lesz és a fiú sem fog már örülni. S (a fiú) ekkor magában felsóhajt, bárcsak annak tudtam volna (magamat) adni, aki még az életét is értem adná.

Szerintem a legegyszerűbb, ha nem teszed meg. De ezt úgy látom, hogy fölöslegesen írtam, ki mert kiírási időponttól számítva eltelt egy jó pár hónap.

U.i.:

Az már más kérdés, hogy ilyen lányt hol és hogy lehet találni, de vannak még ilyen lányok.

2012. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!