Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy ciki problémám, nem...

Van egy ciki problémám, nem tudom kihez fordulhatnék. Véleményekre lennék kíváncsi, őszintén. Beteg vagyok?

Figyelt kérdés
13 évesen veszítettem el a szüzességem, most 19 éves vagyok. Az első alkalom 2 fiúval egyszerre, aztán 3-at is kipróbáltam..Most van egy barátom, akivel komolyan gondolom a dolgot..De hogy mondjam meg neki, hogy csak akkor tudok elélvezni, ha "hátulra teszi be?"
2009. ápr. 17. 10:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam,hogy te nem tartod magad qrvának,elég ha mások annak tartanak!**
2009. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én boldog vagyok így. Nem tudom te az vagy e
2009. ápr. 18. 19:45
 13/19 anonim ***** válasza:
Értem ne izgulj kisanyám,nagyon boldog vagyok a párommal és a kislányommal,nem vagyok rászorulva több f.szra.És nyugodj meg tudtommal ezt nem sorolják a betegségek közé,tudod sokan szenvednek még rajtad kivül is fehérmájúságban,meg tartás hiányban!**
2009. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
lefogadom, hogy azért próbáltad már
2009. ápr. 18. 20:22
 15/19 anonim válasza:
50%

miért kell rögtön lek*rvázni?

fogadok ha lett volna rá lehetőségetek (nem párkapcslatban, nem házasan, bár már érdekes dolgokat hallunk ezekről is köhöm-köhöm) ki nem hagytátok volna!

én úgy emlékszem, nem az volt a kérdés, hogy "k*rva vagyok" mert egyszerre 3pasival is csináltam?", hanem hogy hogyan mondja meg a párjának, hogy tegye be hátra...nem arra kérte a párját, hogy 4en nyomják uramatyám-.-

jobb elfoglaltságot is találhatna az a sok állítólag boldog ember, aki ilyeneket ír, pusztán talán irigységből...akkora álszentek vagytok!!!

2009. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tök jó fej vagy utolsó hozzászóló:)
2009. ápr. 18. 22:49
 17/19 anonim ***** válasza:
Aztamindenit!Te is okos vagy hallod,biztos erre vágyok mint,amiről a kiscsaj ir,és azért oltom,hát jobb ha tőlem tudod,hogy nem vagyok álszent,és igaz amit irtam,de amúgy meg rohadtul nem izgat senki véleménye.Én is csak véleményt irtam,és ha nem érdekli akkor ő is leszarja az enyémet!Ilyen egyszerű!Neked viszont utolsó,rám nézve egyáltalán nincs igazad,úgyhogy ezt eléggé benézted!
2009. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%

3-4 fiúval????És melyiket szerette????ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,hogy egyiket sem,hát így végülis könnyű!

Ez nem irigykedés,ha igazán szeretsz vkit,akkor csak Ő kell,és nem,kell hozzá még plusz 2-3:P!

2009. ápr. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a mai világban ez már nem tom h sajnos e megszokott dolog ma már nagy részt nem szerelemből szexelnek a lányok sem hanem élvezetből de mind1 szal a kérdésrea válaszod... a fiúk szeretik hátulról mert ott szűkebb és jobban élvezik, de viszont ha romantikusab alkatú(egyszerű, nem beválalós pasid) van akkor mindenképpen vigyázz hogy mondod el neki ezt csak nyugodtan -...ha szeret meg fogja érteni..
2009. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!