Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az 52mm-es RakO óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az 52mm-es RakO óvszer csúszkál rajta, akkor a Durex Classic 56mm-essel is bajok lesznek?

Figyelt kérdés

Nem kicsi a farka, szerintem átlagos, pontos méretet nem tudok, de láttam már párat és ez tényleg nem a kicsi kategória. Óvszert eddig mindig a pasik vettek, most rám került a sor, ezt vettem le a polcról elsőre, gondoltam Classic, az biztos vmi átlagos, itthon vettem észre h ez ennyivel nagyobb. Holnapra kéne és addig előtte egyikünk se tud már elmenni másikat venni.

Vagy attól is csúszkálhat, ha kicsi az óvszer? Olankor nem szorítania kellene inkább?


2011. jan. 23. 23:37
 1/3 anonim válasza:
hátt... a csúszkálás ha azt jelenti hogy gyakorlatilag az óvszer benned marad, akkor az óvszer nagy, és igen, akkor az 56mm-es nagy baj. Ha viszont olyan mintha nem férne fel a farkára az óvszer, mintha nem tudná rendesen lehúzni rajta, akkor lehet hogy az 56mm-es pont az ő mérete lesz.
2011. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A csúszkálás azt jelenti, h kicsit lejjeb csúszik, de mindig észrevesszük és visszahúzzuk, mondjuk olyan 3x egy aktus alatt. Még sose csúszott le teljesen, talán félig max.
2011. jan. 23. 23:44
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor a masculan 2-3 talán enm csúszíik le
2011. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!