Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért csúszkál az óvszer?

Miért csúszkál az óvszer?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rosszul képzeltem, de azt gondoltam, hogy az óvszert legörgetem a péniszem tövéig, és az onnantól teljesen fix. Ehhez képest (egyelőre kézzel gyakorolva) azért mozog, nem csúszik le teljesen, de azért csúszkál. Ez miért van?


Szerintem átlagos a farokméretem, kb 4,5 centi vastag. 53 és 54 mm-es gumikat próbáltam. Az 52-es már szorít is, de az se totál fix. Mitől van ez?


2011. aug. 25. 13:59
1 2
 11/13 T.T.Z. ***** válasza:
36/F
2011. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mivna ha kettő nagoybbat vagy 3db nagyob méretüt huzol rá? akor nem szorit és nem is nagy:D:D:D:D ez furcsa megoldás de vices is!:D
2011. aug. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Cola1 válasza:

Akkor 100% h nem fog csúszkálni ha valahogy belegyömöszölöd a zacsid, vagy át ütőd egy 100-as szöggel! :D::D:D:D:DDDDDDDDD

TROLLLLLLLL

2012. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!