Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem tudunk lefeküdni 4...

Miért nem tudunk lefeküdni 4 hónap után?

Figyelt kérdés

A barátom 23 éves és szűz, én 22 és eléggé tapasztalt. mikor megtudtam, h szűz, gondoltam ebből probléma nem lehet, de sajnos adódik elég. 4 hónapja vagyunk együtt, és ez idáig egyszer sem sikerült szexelnünk, mert a barátom nem izgul fel, vagy ha felizgul is, miután belém hatol, lekonyul. pedig mindent bevetek, amit az eddigi pasiim imádtak...és Ő sem érti az egészet, mert azt mondogatja, h kíván nagyon és szeret is és élvezi, amiket csinálok, orálisan pl. sőt a legutóbbi próbálkozáskor sírt is, nagyon kiborult:( azt mondja, h egy görcsös akarás van benne, én már próbáltam oldani(alkohollal is), meg bátorítani, h ügyes, de ez igaz is, mert az előjáték tökéletes.Mondtam menjen el szexuálpszichológushoz, kinézett valakit, de még nem hívta fel... Már érezhető a kapcsolatunkon is a frusztráltság, egyszerűen érzem, h annyira boldogok lehetnénk, ha ez működne, de egyre szörnyebben érzem magam és Ő is:(

Kérlek adjatok tanácsot, mert nagyon szeretem Őt és nem akarom, h tönkremenjen a kapcsolatunk!!!

köszi előre is:)


2009. ápr. 17. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a srácnak magában kell rendbe raknia.
2009. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
valahonnan kerist viagrát, vagy más izgatószert, és a párod tudta nélkül csempészd az italába. menni fog, mint a légkalapács, és később meg azt fogja hinni, hogy saját magától volt ilyen bika, vagyis áttöri azt a lelki gátlást, ami miatt most nem megy neki, és később nem lesz ezzel gond. (csak sose tudja meg, hogy mit csináltál, mert akkor forditva sülhet el.)
2009. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Valahol olvastam egy pszichológus hasonló helyzetbe azt javasolta a párnak , hogy simogassák , csókolgassák egymást , de semmi esetre se hatoljon a nőbe a pasi ! Mikor ezt így megbeszélték a srácban feloldódott a gát mivel nem kellett neki teljesíteni és egy jót tudtak szeretkezni ( !!! ) mert naná hogy lefeküdtek ! Próbáljátok ki , de komolyan kell venni az egészet , mond neki hogy ez egy játék és csak simogatni , puszilgatni szabad a másikat , de nem hatolhat beléd... Sok sikert !
2009. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hát a viagrára én is gondoltam:D

de a másik, h sokszor Rólunk fantáziál,és akkor meg simán van merevedése elmondása szerint, meg olyan helyzetekben is, mint pl. kocsiban simogattam...csak akkor ugyebár tudja, h nem kerül sor szexre. Ő arra is gondolt, h túl sokáig várt, meg valamilyen szinten "elcseszte" magát az önkielégítéssel:(

2009. ápr. 17. 13:48
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld azt hogy viagrát csempészel az italába,mi van ha később kiderül?? vagy ha allergiás a gyógyszerre, vagy ha csak simán nem tesz neki jót?????azért szerintem ez fontos! a 13:43asnak igaza van!!
2009. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

figyelj

az én exem is igy volt

pedig ö nem volt szüz,na jó de 5 évig nem volt növel

verte magának:D:D:D:D


mire odáig jutottunk lelankadt neki nem ált fel és nem tudta betenni,1szer megtört a jég és utánna semmi baj nem volt!!!

elmonta h miért:mert félt lámpa lázba volt és félt attol hogy nem lessz nekem elég jó!végül is az is baj volt h neki kb 10-11 cm volt a nemi szerve és ettöl is izgulhatott!!!!!

2009. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudom, h igaza van, és ki is akarom próbálni:) remélem sikerülni fog, mert egy kapcsolatban nagyon fontos, h a szex működjön!!!
2009. ápr. 17. 14:09
 8/16 A kérdező kommentje:
hát ez az, h eddig Ő csak magának verte, és mondta, h elég gyakran:D:D mondjuk a méretei miatt nem kell izgulnia, kb 15-16 centis neki:)
2009. ápr. 17. 14:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj sztem ehhez rengeteg idő kell nektek . Előszőr is a bizalom az tuti meglegyen neki feléd és akkor jobban megy majd minden :)nem szégyenlős vagy félénk ?:)
2009. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
most már egyáltalán nem, de az elején alig mert előttem levetkőzni, pedig nagyon jó pasi:P az az igazság, h az előttem lévő kapcsolataiban sorra csalódott és lehet azért is alakultak ki benne gátlások:S de többet sajnos nem árult el...
2009. ápr. 17. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!