Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet ennek az oka? Valami...

Mi lehet ennek az oka? Valami lelki dolog vagy mégis mi?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal, 19 évesek vagyunk, nagyon szeretjük egymást, nagyon jó a kapcsolat közöttünk.

Már régebb óta próbálkozunk, szeretnénk nagyon lefeküdni egymással, csak velem van egy kis gond.

Nagyon izgulok, és mikor még csak az ujját dugná be nekem, ahogy ott jobban odanyomja egyből összerezzenek, és nem bírom elengedni magam..:S

Így nyilván a szex sem működne még..

Már sikerült egyszer nagyon kicsit bedugnia az ujját, de nem tudom miért nem megy ez nekem..

Pedig nagyon akarom őt..:(

Nem feltétlen az élvezet miatt, persze azért is, de egyszerűen érezni akarom őt, ahogy egyek vagyunk.

Nem tudom mit csináljak már, hogy ne legyek ennyire béna..


2011. szept. 28. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó kis ellazító masszás szex előtt, olajjal. Ha úgyse lazulsz el, igyál meg 1-2 felest :D


26/F

2011. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez elvileg egy betegség, név szerint a vaginizmus. Keress rá, aztán találd ki, hogy így van, vagy nem így van.
2011. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kis alkohol csodákra képes,ellazulsz tőle,csak ne vidd túlzásba...
2011. szept. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lehet h kiskorodban intimitás téren megsérültél és az ennek a testi kivetülése. gondolkozz...
2011. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!