Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis dolog e a pasiknal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis dolog e a pasiknal ha vmi lelki gondjaik vannak ahelyett h megosztanak a parjukkal inkabb elhidegulnek?

Figyelt kérdés
Eddig minden szep es jo volt, torodott velem, igyekezett ha nem is ert ra napi kontaktust tartani velem, sok munkaja mellett engem is latni. Azonban a hetvegen megvaltozott. Van ket kislanya es az egyik kislany suzli napi partyja lett rendezve...azt mondta h atjon utana 8 fele de meg pontositja de nem jott... hetfon mikor hivtam olyan zavarban volt. kedden mikro kudltem neki sms-t nem valaszolt pedig mindig szokott. mikor felhivtam a hangja zavart volt. tegnap beugrottam a melohelyere h megkerdezzem mi baja, eltoltottem ott vagy tobb mint 3 orat de nem tudtam belole kiszedni... de erzem h elhidegult. Mikor bementem nem vart puszival, mikor leult mellem mikor szunete volt tavolsagot tartott, mikor hazamentem akkor mar csak arcomra adta a puszit nem a szamra ahogy meg mult heten tette... mint amikor megismerkedtunk. Mikor kerdeztem tole mit csinal a hetvegen ravagta a gyerekei lesznek nala. a mult hetvege volt a papas hetvege... most nem tudom h hazudik es azert mond kifogasokat, vagy szakitani akar, vagy az ex-evel vannak gondok. nem beszel, en meg lehet h nem voltam eleg eroszakos tegna es nem szegeztem neki a kerdest h mi a baja de rautalasokkal nem lehet belole kihuzni... a legnagyobb vicc az egeszben mikr elekzdtuk az egesz kapcsit o volt aki sajat magat 'kinalta fel'es hivott ki en voltam az aki nem igazan keresett barkit is maganak... es most ugy erzem h belementem erzelmeket kezdtem taplalni es megint en leszek az aki megbantodik es ki lett hasznalva... most mit csinalja???? h vitassam meg vele, h mi baja van, miert valtozott igy dramatikusan meg???? gondjai vannak az ex-el vagy talan ujra osszejott az ex-el???? Segitsetek lecci!!!!!
2008. ápr. 9. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
MIóta vagytok együtt?Elvált vagy csak külön élnek?Lehet,hogy újra összejött a gyerekei anyjával....Beszélgetni kell vele.Nekem az vált be ilyen helyzetbe,hogy úgy tettem fel a kérdéseket,hogy igennel és nemmel tudjon válaszolni.Ha olyat mond nem kiakadni és nekiállni cirkuszolni,hanem tudomásul venni a dolgot és emelt fővel távozni(ez általában olyan nagy hatással van a pasikra,hogy ha érez irántad valamit akkor ő fog keresni!(persze nekwed közben nem szabad hivogatni!)).Sok szerencsét!
2008. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Nem olyan hosszu ideje vagyunk egyutt kb 3 honapja. eddig minden jo volt. A vasarnapi szuli napi party utan valtozott meg. tegnap ugy votl h leulok vele beszelni de torolte a talalkat "jobb ha mama nem ugrok be a melohelyere" csutortokonkent beszoktam menni a kurzusom utan. tehat beszelgetes elmaradt. en most mar nem keresem ha akar vmit jelentkezik de szerintem nem fog. lehet h ujra osszejott az ex-el vagy beprobalkozik nala hatha a gyerekei miatt... ki tudja... vhogy ugy erzem jobb kiverni a fejembol meg most! mar nagyon sajnalom h elmentem vele a legelso randira!!!! meghogy egy rendes srac, egy rendes srac nem igy viselkedik! De koszi a segitseget.
2008. ápr. 11. 07:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja elvalt es kulon elnek. vagyonmegosztasi per is lezarult. abban is megegyeztek...
2008. ápr. 11. 07:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!