Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék lefeküdni már a...

Szeretnék lefeküdni már a barátommal de félek. Mire számithatok a szexel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
15 vagyok és szeretnék a barátommal sexelni de félek hogy féjni gog vagy nem fogom élvezni. Mire számithatok? Mit fogok érzni? Féjni fog vagy nem?
2010. márc. 12. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
men gof féjni ójesteben
2010. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
NEM FOG FÁJNI JÓ ESETBEN HÁÁ megfejtettem te kis cseles cserkész
2010. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
hát szerintem 15 évesen nem ezzel kéne még foglalkoznod!de te tudod.szerintem inkább várd meg a nagy Ő-t.mennyi ideje vagytok együtt?
2010. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha félsz, akkor még nem hiszem h kész vagy rá. Várj még vele, nehogy később bánd meg.
2010. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyénileg különböző, van, akinek nagyon fáj az első, úgy, hogy abba kell hagyni az aktust, van, akinek nem annyira. Hogy nem fogod élvezni, azaz nem lesz orgazmusod, arra is van esély, főleg ilyen fiatalon. Ezt úgy kerülheted el, hogy előtte sokáig (hónapokig, esetleg akár még 1-2 évig) csak pettingeltek, felfedezitek, megszokjátok egymás testét, megtanuljátok másképp kielégíteni egymást. Tudom, hogy ezt sok helyen lehet olvasni, de hidd el, tényleg sokkal jobb, ha nem durrbele csináljátok, ha nem akkor látsz először farkat, amikor már beléd is megy (bocs a fogalmazásért) Mindenképpen várnék még a helyedben a behatolásos szexszel.

29/n

2010. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kb.1 éve vagyunk egyutt és szeretem és sexelni szeretnék vele de félek
2010. márc. 12. 18:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
De más volt már? Petting, kézzel izgatás, ilyenek? A fiú hány éves? Ő is szűz?
2010. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a fiu 16 éves és már nem szűz csak én vagyok az . Izgatás meg csok már volt de sex még nem
2010. márc. 12. 18:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor is korai még Neked. Főleg ha ilyen kétségeid vannak, mint amiket ide leírtál. Akkor feküdj le vele, ha Te is vágysz rá (konkrétan a szexre illetve a vele való szexre) - csak azért, mert már sürget, ne!
2010. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat , sokat segitettetek
2010. márc. 12. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!