Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúknak is ugyanolyan...

A fiúknak is ugyanolyan maradandó az első alkalom, mint a lányoknak? Én már mindig csak a 2. lehetek? :S

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert járok valakivel most már lassan 7 hónapja, és én még szűz voltam, amikor összejöttünk, és nekem ő volt az első... és nagyon szép volt meg jó volt, meg minden. Csak az a baj, hogy neki nem én voltam az első, hanem az előző barátnője, akivel előttem járt, és most nagyon félek, hogy akármit is csinálok, én már mindig csak a 2. leszek a számára. :(


Fiúknál ez hogy van? Lelkileg ők is ahhoz kötődnek mindig jobban, akivel elveszítették? Mert én nagyon szeretem, de egyszerűen nem tudom, mit csináljak... nem tudom, hogy ez hogy működik a pasiknál. Ha hozzám ér, vagy együtt van velem, vagy ha épp szeretkezünk, akkor vajon eszébe jut, hogy előttem milyen volt az első barátnőjével? Hogy milyen érzés volt vele lenni, és vele csinálni ezeket a dolgokat? Vajon hozzá viszonyít? :S


Fiúk! Hasonlítgatjátok a barátnőiteket? :S


És lelkileg tényleg mindig az első barátnőtökhöz kötődtök jobban? Én már mindig csak a 2. lehetek neki mindenben...? :(


2011. okt. 6. 10:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon fájt mikor a pasim elmondta h éllt már más nővel...:(

Én szűz voltam... S eszembe jutott h úr Isten...:(

H a testét látta már más,volt már másban stb...:(

Tudtam h nekem a szüleim nem engedik meg h csak úgy odaköltözzek...:( S nagyon bántott...:(

Mikor megsimizett,az volt h bizti őt is igy simizte stb...:(

Azt hittem h vége.. Én már igy evvel a tudattal nem tom elfogadni,s nem tok vele lenni...:(

De később elmúlt ez...

Éreztem h szeret... Hogy kiván... Hogy én vok az 1 etlen...

Hogy mennyire felnéz rám...:)

S nem 1 szer megdicsért h ezt vagy azt jobban csinálok... S az viszont annyira jól esett.. H nekem ő az első s lepipálltam pár ribit...:)

2011. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm szépen, amit írtál! :) Ettől egy kicsit most én is jobban érzem magam. Nagyon örülök, hogy elmúltak az aggályaid. Remélem, hogy nekem is el fog hamarosan... mert most valahogy annyira rossz. :( Pontosan ugyanazok a gondolataim vannak, amik neked is. Hogyha hozzám ér, vagy megpuszil vagy este átkarol, amikor alszunk, mindig eszembe jut, hogy vele is biztos mindig így feküdt, neki is így adott puszit, őt is így érintette meg, és amikor ezek így eszembe jutnak, az annyira fáj, hogy nem is tudom rendesen leírni... :(
2011. okt. 10. 19:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálam nincs iylen ,hogy az első mindig az első. Viszont hasonlítgatom a csajokat ám. Szóval max akkro jut az eszébe, ha nagyon rossz leszel az ágyban.
2011. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 LASFASF ***** válasza:
Nem, csak a lányok ilyenek, hogy ők a múlt után siránkoznak. Mi fiúk csak annak élünk, hogy dughassunk, nem érdekel, hogy kivel dugtunk először, csak az érdekel, hogy most kivel dugunk. Szóval ha ez megnyugtat, ahogy szakítani fogtok, téged is el fog felejteni, DE legalább most nem vagy 2. helyen.
2011. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Kérdező: ha esetleg neked lesz majd egy 2. az életben, netán egy 3., te is hasonlítgatni fogod az előzőekhez? Na ugye.
2011. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 sztbali ***** válasza:
Az első maradandó emlék. Hasonlítgatást pedig a pasik válogatják. A lelki kötődés mind az aktuális csajhoz, jelen esetben feléd van. Az első mindig a jelen és nem a múlt.
2011. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!