Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok, és lassan...

Még szűz vagyok, és lassan szeretném elveszteni. Anyával hogy beszéljem meg ezt? (eddig még nem beszéltünk ilyenről. ) Hogy mondhatnám meg neki, hogy hagyjanak minket itthon kettesben a fiúval? 14/L

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 15:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó hogy ennyi idősen ilyen normálisan gondolkodsz, és nem egy kis liba vagy aki titokban csinálja, aztán meg parázik a következményektől. És jó dolog ha meg akarod beszélni anyáddal. Nem mondom hogy meg fog dicsérni, de nem hinném hogy el fog tiltani, mert ha normálisan gondolkodik akkor belátja hogy jó dolog az hogy te őszinte szeretnél lenni vele, és ha eltilt a pasidtól azzal csak az ellenkezőjét éri el...Azt meg nem tartom normális dolognak, hogy valaki azonnal "felpofozná" a lányát ha ilyet kérdezne. Szerintem inkább pozitív hogy szeretné megbeszélni. Ha egy ilyen után pofon vágod a lányodat azzal azt fogod elérni (korábbi hozzászóló), hogy többet soha semmit nem fog kérdezni, és titokban fogja csinálni. Nem hinném hogy ez jobb.


Szóval sztem kérdezd meg anyukádat, max azt mondja hogy nem, de mindenképpen értékelni fogja hogy megkérdeztem...Szerintem.

2009. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!