Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem cink mikor előveszem a...

Nem cink mikor előveszem a gumit szex előtt?

Figyelt kérdés

18f vagyok.

Van barátnőm.

Mindketten szüzek vagyunk és én már nagyon szeretném elveszíteni.

Fél éve vagyunk együtt.

Sokszor szoktam átmenni hozzá és összebújunk,de szex még nem volt.

Ha legközelebb átmegyek ezen szeretnék változatatni.

Arra gondoltam,hogy veszek gumit,felizgatom és felhúzom és rámászok ha ő is szeretné.

Csak attól a pillanattól félek,hogy mit szól ha meglátja nálam a gumit ?

Nem fog megijedni ?

Mit reagál ?

Lehet,hogy eddig csak azért nem akarta mert nem volt nálam soha ?

Lehet,hogy ha tudja,hogy van nálam akkor szeretné ő is ?

17L én 18f


2011. okt. 8. 21:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sziasztok! Sokat tanultam a csajozásról, illetve a párkapcsolatokról. A lényeg, hogy mindig legyen nállad gumi, anélkül meg se próbáld az egésszet. Ha úgy csinálod az egész dolgot, hogy látja a gumit, akkor az eléggé necces dolog, mert a lányok máshogy működnek mint mi. Ha már régóta élnétek nemi életet, akkor nem lenne baj, mert az egy jelzés, hogy szexelni akartok. De mivel most nektek ez lenne az első, a gumi témát ne erőltesd. Próbálkozz be nálla, ahogy kell és akkor ha action van, akkor ránts fel a gumit és... Többit tudod.
2011. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!