Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok és már nagyon...

18 éves vagyok és már nagyon szeretnék valakivel együtt lenni, örömlányokba gondolkozom, véleménye, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lányok véleményére is kíváncsi lennék hasonló korosztályból.

Na meg olyanok véleményére akik hasonló cipőbe járnak/jártak.


Ilyen jellegű válaszokat, hogy még legyek türelmes stb majd eljön az igazi és vele történjen meg először kérlek hanyagoljuk nem ezért tettem fel a kérdést én is tisztába vagyok ezzel.



Köszönöm!


2011. okt. 9. 14:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
hát azért ez nem igaz, max. a kanos idióták szerint
2011. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtam, én is tervezem.
2011. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem menj, mert különben 30 évesen is szűz fogsz maradni!


Fogd fel úgy, mintha egy ribivel szexelnél egy szórakozóhelyen, végülis a prostik még igényesebbek( a lakásosak) is ha így nézzük, nem adják ingyen magukat...

2011. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Annyi ma a ribanc, minek még pénzt is kidobni? Menj el bulizni....
2012. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jobb ma egy prosti mint holnap 2 ribanc! Az internet tele van hirdetésekkel. 22 éves gyönyörű hosszúhajú lány ismerkedne 18-xxx éves pasiig. Megeggyezünk! Na ilyet keressél!
2013. jún. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!