Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj az első alkalom? Nálatok...

Fáj az első alkalom? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,és leszeretnék feküdni a barátommal,de félek,hogy nagyon fog fájni,vagy esetleg rossz lesz,és nagyon felnyögök.Az első nagyon fáj??
2011. okt. 13. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret, és odafigyel, jó lesz. Nekünk jó volt.
2011. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát képzeld ez egy olyan fájdalom, hogy minden nő iszonyatosan fél a szextől ezért mind úgy tesz mintha csinálnák. Legtöbben élvezik, ha k*rvának nevezik őt. Nagyon félelmetes a szexXD
2011. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rá kell hangolódni, és nem rágörcsölni.

Hosszas kényeztetés után nem feltétlenül fog fájni,nekem egyáltalán nem fájt.

2011. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő.Az,hogy ide leírják többen a tapasztalataikat még nem tudsz következtetni rá,hogy neked milyen lesz.De ha a párod óvatos és nem ajtóstól fog a házba rontani,akkor nem fog vagy csak kicsit.Ha sokat csinálja az ujjával előtte,akkor nem hinném,hogy különösebben fájdalmas lesz.Nekem nincs ilyen élményem,mert sajnos lovaglás(lovon való lovaglás:) közben szakadt át,amikor rosszul szálltam le és hirtelen túl magasra emeltem a lábam.Akkor éreztem egy rövid hasító érzést,de este jótt igazán néhány perces elég intenzív fájdalom,és vér-de túl lehetett azt is élni-főleg ha visszagondolok,akkor még nagyon fiatal voltam.De így legalább nem kellett paráznom szexnél-persze az első pár alkalom így is más volt,mint később,mert hát ugye a szűzhártya nem olyan,hogy átszakad és nincs többé,kell jó néhány alkalom,amíg érezhetetlenné válik a helye.Nekem legalábbis így volt.
2011. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl lehet élni nyugi. Kicsit feszítő, égő érzés, de pár másodpercig tart. Addig öleld, csókold ahogy bírod, meg hát ő előtte alaposan izgasson fel, legjobb ha szeret nyalni és nem vagy már szégyenlős előtte, mert az benedvesít és baromi jó érzés. Még lehet hogy el is élvezel, mint olyan sokan mások. Csak akkor hatoljon be mikor már szinte remegsz érte és tocsogsz a nedvességben. Akkor lehet hogy abszolút nem fog fájni kicsit sem. :)

Ne izgulj,ezen csak egyszer kell átesned és ha olyannal leszel aki szeret téged, nincs is semmi baj. Csak nyugodt körülmények legyenek még ez is fontos! :)

2011. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
nekem jó volt,még el is mentem,akk 15 voltam 20L
2011. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En csak a szomszedunkét tudom leírni neked, remélem megelégszel azzal is. Amikor benyomta az asszonynak a Bélabá, elöször ritmusra zörgött aztan ütemre zugott aztan 5 percig sistergett, mint kutyas*r a sütöben. Mindeközben egy thermonukleáris láncreakció is beindult az asszonyában, mert olyan meleg lett, hogy még a 200 m-rel arrébb lakó kutya is leborotválta a saját szőrét és utána hirtelen eltüntek. HAPPY END :D
2011. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!