Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj az első alkalom?

Fáj az első alkalom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és szűz. És nem bánom, hogy igy van mert szerintem érdemes várni az igazira és a megfelelő alkalomra, de csak arra lennék kiváncsi, hogy fáj mikor először közösülsz egy fiúval?
2011. okt. 13. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fájt,a következő már nem annyira.

De sztem még várj 1 évet legalább,ne kapkodd el.

2011. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem vészes.

a megfelelő, szerető, türelmes partner azért lényeges, hogy ne izgulj, rendesen ellazulj, ne feszengjetek, és hogy szánjatok elég időt az előjátékra, és akkor egyáltalán nem fog fájni. jó, persze nem lesz kellemes, nyilván, de sokban segítenek a fentiek. :)

2011. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nagyon picit, de mivel a barátom rendesen felizgatott előtte, egyáltalán nem volt vészes. Csak egy ici-pici, tompa nyilallást éreztem, mintha "elpattant" volna bennem valami, de mire felfogtam, gyakorlatilag már vége is volt. :)


Különben nem is fáj ám mindenkinek, van, aki egyáltalán nem is érez semmit.

2011. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! :D :)
2011. okt. 13. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elején jó ideig fájt, de nem csináltunk belőle nagy gondot, csak merni kell szólni, ha már rossz.
2011. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!