Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan elégítsem ki magam ha...

Hogyan elégítsem ki magam ha nem érzem magam szépnek? A mellbimbóm szinte teljesen eltűnik napközben és csak hideg hatására vagy cirógatásra változik. Baj? Ez se tetszik magamon

Figyelt kérdés
165 cm-emmel 63 kg vagyok
2009. máj. 2. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy én vagyok a buta. De nem értem az összefüggést...

Hacsak nem arra célzol, hogy undorodsz magadtól...ez a helyzet? Ha igen, az nagyon komoly önértékelési probléma, esetleg felkereshetsz egy pszichológust.

2009. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
szia az én mellbimbóm is ilyen,mégis tetszik a barátomnak,ne gondolj ilyenre ez nem baj sok nönek ilyen és ha majd szülsz akkor majd megváltozik.régen sok mindent nem szeretem magamon mert féltem nemtetszem majd senkinek de hidd el a férfiak sem egyformák lesz olyan akinek pont ezért kellesz mert ilyen vagy,nem fogsz lemaradni semmiröl,ne aggódj!gondolkoz pozitivan
2009. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a legtöbb nőnek ilyen a melle, ez már csak így van
2009. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg tudlakérteni, énis hasonló helyzetben vagyok. ha vágysz rá próbáld vmilyen módon kielégiteni magad (kézzel, zuhannyal vagy vmi), de ha nem akkor meg ne eröltess semmit és ha nem is megszeretni, de próbáld elfogadni magad, hogy ilyen vagy, belőled csak egy van, megismételhetetlen vagy! :) sok sikert! egy 16 éves lány...
2009. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. máj. 3. 15:03
 6/7 A kérdező kommentje:

azt bevallom hogy van egy kis önbizalomhiányom,pedig nem vagyok kövér szerintem meg és semi baom nincs itthon szépnek látom magam

d a suliban is és a csapatom közt is már rosszabbul érzem magam mert ők vékonyabbak job az alakuk meg hasonlók ... :)

2009. máj. 3. 15:05
 7/7 anonim válasza:
Ne legyen önbizalomhiányod,semmi baj nincs veled hidd el,az én mellem is ilyen de a barátomnak tetszik ez a lényeg,az önkielégítés pedig nem függ össze ezzel,ha szeretnél csináld és felejtsd el azt h bármennyire is más vagy mint minden más nő,butaság!!! :)
2013. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!