Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki 19-20 évesen szűznek...

Ciki 19-20 évesen szűznek lenni? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 19:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%

az a ciki hogy azt sem tudod hány éves vagy. most 19 vagy 20 vagy? vagy ha nem rólad szól, akkor miért írtad hogy lány vagy? írnád úgy hogy lányok esetében. de itt megint elérkeztünk az egyik legnagyobb alapvető baromsághoz ami itt és a közvélekedésben terjeng. az hogy fiu vagy lány az illető nem befolyásolja hogy ciki e a szüzesség. annál is inkább mert egyiknek sem ciki...


belőled is lenne inkább nőbélbőrcsizma, több hasznodat vennénk

üdv!

2011. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
97%

nem..

van eg yismerősöm, 19 éves ngyon szép és már rengeteg fiú bepróbálkozott nála de vár az igaz szerelemre

2011. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
91%
Büszke vagyok rád... legalább nem vagy kis kurv@
2011. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Van 23 éves szűz lány ismerősöm. Gyönyörű, értelmes, tehát semmi baj vele.


35/F

2011. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
34%
Hol is laksz?
2011. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Szűz vagyok. Nem tartom cikinek, sőt a barátaim és ismerőseim amikor megtudták, hogy szűz vagyok, csak néztek furán, de semmi kellemetlen érzésem, sem kellemetlen gúny nem származott belőle.

19/F

2011. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
54%
Én is az vagyok, és már 23 éves..szerintem ciki,de tudd hogy nem vagy egyedül,és vannak nálad idősebbek is és ettől talán majd jobban érzed magad...nekem néha segít.:)
2011. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ciki. Nyilván fura és nem egyszerű, hiszen a korosztályunk nagy része már elvesztette a szüzességét, de én úgy gondolom, hogy ez egy olyan dolog amit meg kell becsülni, és nincs értelme minden második szembejövő fiúval összefeküdni. Viszont ha találsz egy fiút, akinél úgy érzed, hogy igen na ő az akivel jól érzed magad, akit szeretsz és akihez jó hozzábújni, és vágysz rá, akkor úgyis megtörténnek a dolgok. :) És igen, lehet ennek oka van, hogy nem találtad még meg te sem, lehet a sok csalódás az oka, vagy lehet, hogy csak nem találtad meg azt a fiút akivel lefeküdnél(és itt nem feltétlen az igazira gondolok). Tehát szerintem egyáltalán nem ciki, mindennek eljön majd a maga ideje....előbb vagy utóbb. ;)

19/L

2012. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
én is 19 évesen veszitettem el, és nagyon örültem annak, hogy vártam az igazira....az a legnagyobb ajándék amit adhatsz életed párjának, ha ő az első az életedben és a puncidban :)
2012. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!