Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki 19-20 évesen szűznek...

Ciki 19-20 évesen szűznek lenni? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 19:24
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Én 19 vagyok és lány. :P Nem rég vesztettem csak el, és megérte várni, mert egy olyan fiúval történt, aki tudom h az életem részese lesz és mindennél jobban szeretek. Te még egyszerűen nem találtad meg azt, aki érdemes rá, de ne aggódj, ne görcsölj rá. Nekem is ez volt (18 éves koromig nem volt barátom), aztán lelazultam és jött. :)

Ahogy tartja a mondás: "A szerelmet nem szabad követni, mert végig a nyomunkban van." -Szval nyugi. :)

És ez abszolút nem függ össze azzal,h ki h néz ki... Mindenkinek máskor jön el az az idő, és ez okkal van így. (:

Remélem, tudtam 1 picit segíteni :)

2013. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
9%
Így utólag: nem ciki. Az a normális, ha valaki nászéjszakáig szűz. Szerintem - 13/L
2014. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ez egésszen jó dolog legalább van még normális ember a földön akinek nem a szex körül forog az élete van olyan 13éves lány osztálytársam akin már fél falu végigment és ez nem normális 13-F
2014. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!