Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hétvégén a barátomnál aludtam,...

Hétvégén a barátomnál aludtam, anyáék úgy tudják hogy az egyik barátnőméknél. Azért mondtam ezt mert nem akartak elengedni pedig 18 éves vagyok! Ez normális?

Figyelt kérdés
Elmondjam nekik, hogy nem vagyok szűz?-ja már egy éve együtt voltunk és élveztem!
2009. máj. 5. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
En siman elmondanam. 18 eves vagy, azt csinalsz, amit akarsz, ezen a teren legalabbis mindenkepp.
2009. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra,és mondd meg,hogy már nagykorú vagy és már nem irányithatnak olyan szinten mint régen!Velem ugyan ez volt,de nem hagytam magam,mára meg tök jól megvagyok a szüleimmel,és azt csinálok amit akarok!Persze a józan ész határain belül!
2009. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az én anyám is kiakadt, amikor elmondtam, hogy nem vagyok szűz, pedig 18 éves voltam (bár ez már több, mint 10éve volt). Szerintem biztos a te anyukád is ki fog akadni. Ha nagyon műsorozna, utalj rá, hogy nem ezért voltál vele őszinte, nagykorú vagy,megérted, hogy félt, de ideje lazábbra engedni a pórázt.

Amióta anya vagyok, átlátom a másik oldalt is, és hidd el, amikor 30 éves leszel, édesanyád akkor is félteni fog és valószínűleg megmondja majd mikor mit kellene tenned...

2009. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell különösebben elmondanod, hogy nem vagy szűz.

Max ha nőgyógyászhoz akarsz menni, de akkor meg úgyis gondolni fogja hogy együtt vagytok a barátoddal.

18 évesen ez természetes. Szerintem ne mond el neki, hogy hazudtál, mert látod most is félt nem bízik benned eléggé akkor ha megtudja, hogy hazudtál kitudja mi lesz.


Inkább beszélgess el vele megint, hogy engedje meg mert már nagykorú vagy. Fokozatosan sikerül meggyőzni aztán pár év múlva ha szóba kerül elmondhatod, hogy amúgy is átszöktél már hozzá előtte is. Akkor már úgyse számít... :)

2009. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha igy all hozza ne mond el. en legalabbis hasonlo helyzetben nem mertem megmondani na meg irto kinos lett volna. en azt csinaltam h 17-19 eves koromig folyton "baratnonel" vagy "hazibuliban" aludtam. egy ido utan en is kezdtem szornyen erezni magam h hazudozok na meg neha szinte rajta is kaptak vagy kezdtem kifogyni a kifogasokbol de nem mertem megmondani h a baratomhoz megyek mert az addigi "rendszer" mukodott, minek kockaztatni h nem fognak engedni es attol fogva biztos folyton ellenorizgetni fogjak h valojaban ottvagyok-e. de azert 1-2 ev utan xtem gondolhattak h a pasimnal vagyok, legalabbis szerintem egyertelmu volt, szerintem mar ok is tudtak az idezojelrol a "baratomnel alszokra". vagy megsem? nem tudom, de ennyire nem hulyek szerintem. mikor mar szo nelkul engedtek lassan kezdtem bedobni h pl delutan atmegyek a baratomhoz aztan szoltam h keson jovok. vagy ha este mentem kerdeztek mikor jovok mondtam h nem tudom de lehet csak reggel. es igy szep lassan atszoktam arra h megmondom h hozza megyek es nincs semmi baj. na meg ennyi ottalvas utan szerintme cska godnolhatjak h nem vagyok szuz, ugyh ezzel ez is kipipalva minden kinos beszelgestes nelkul. nem mondom h ez a legjobb megoldas de nem mindenkinek kozvetlen es oszinte a kapcsolata a szuleivel a szex teren, vannak prud szulok akik ha mas teren nagyon rendesek is, de ez naluk tabu ugyh alapbol ciki barmit kerdezni vagy mondani. ha neked jobb a kapcsolatod es ossze tudod magad szedni beszelgess oszinten, higgadtan, ne kovetleozve es fenyegetozve a koroddal.

20L

2009. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia én a te helyedbe nem mondanám el,szerintem ez csak rád és a barátodra tartozik.És az én szüleim is kicsit konzervatívak nem tudják elképzelni hogy egy lány az esküvője előtt bármilyen pettinget vagy szexuális életet éljen.És csak rajtad múlik hogy el mondod vagy nem.Ha igen akkor légy végig nyugodt tudj érvelni és bátorság.
2009. aug. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!