Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért félek elveszteni a...

Miért félek elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt,minden volt már kivétel a szex. egyszerűen félek elveszíteni... tudom,hogy nagyon fáj,mert már próbáltuk.

és félek attól is,hogy megbánom ha odaadom magam neki. ő is szűz,és nem sok barátnője volt,én vagyok neki az első,akivel ilyen dolgokat csinált.

Mit tegyek?

16/L


2011. okt. 29. 18:46
1 2
 11/15 ♥nettyke♥ válasza:
meg lehet hogy azért mert nem bizol magadban vagy a partneredben...
2011. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért félsz, mert lelkileg még éretlen vagy a dologra. Én 15 évesen másfél évig jártam egy fiúval, mégsem feküdtem le vele, csak orálozás volt. Azért, mert én is féltem, és nem éreztem magam késznek rá.

Aztán 16,5 évesen jöttem össze a mostani barátommal, akivel már az 1. hónapban volt orál, mégis csak 1 ÉV után feküdtem le Vele. Mert én is féltem. De sem Ő sem én nem akartuk úgy, hogy bármiféle félelem van bennem. Ez nem verseny, hogy minél előbb meg kell történnie. Akkor kell megtörténnie, mikor késznek érzed magad rá, mikor minden porcikáddal vágysz rá annyira, hogy az sem érdekel, ha fájni fog, ha azt érzed, hogy bármi áron ezt akarod, Őt, egyesülni a szeretkezésben Vele...

NE tedd még meg! Sőt, a legjobb lenne, ha hanyagolnátok ezt a témát, és egy ideig nem próbálkoznátok, mert ha próbálkoztok, és nem megy, akkor csak még jobban félni fogsz a dologtól. És ha a barátod IGAZÁN szeret, akkor bármeddig vár rád. Ismerek olyan fiút, aki 3 ÉVIG várt, most 7 éve vannak együtt a barátnőjével és nagyon boldogok. Hidd el, ha szeret, vár, ha pedig nem, akkor nem is érdemelt meg igazán.

Végül nekem is fájt, mégis csodálatos érzés volt, életem egyik legszebb éjszakájaként emlékszek vissza arra az éjszakára. Csak akkor tedd meg, mikor már cseppnyi félelem nincs benned!!!

20/L

2011. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne tedd meg, amíg nem vagy kész. Nekem pl egyáltalán nem fájt. Mert bíztam benne és le tudtam lazulni eléggé.

Légy 1000000000%ig biztos benne, mikor megteszed, és akkogr nem fog fájni.

2011. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Még akkor várj. Valószínűleg nem vagy kész még rá. Érezni fogod, ha tényleg szeretnéd. :)
2011. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
hatodik válaszoló, ha te vagy az én párom, én soha nem erőltettem, mondtam hogy ha akarod várjunk még!!!! én ráérek, csak bánt hogy ezt itt osztod meg, nem nekem mondtad!!!!
2011. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!