Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16év van köztem és a barátom...

Chefona kérdése:

16év van köztem és a barátom közt,3hónapja vagyunk együtt még nem feküdtünk le, még szűz vagyok, benne lennék az egészben úgy érzem bármikor, de valahogy ha arra kerülne a sor érzem hogy azt mondanám hogy ne. Ez szerintetek miért van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 21:02
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Te nagyon betegh vagy es leszel ha lefekszel vele OMG :-j gondolkoz kicsit eretebb vagy meg raersz istenem :-j gondolkoz egy kicsit talalj magadnak egy 17-18 evest azutan beszelhetunk !
2011. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Beálltál a divat p*csák sorába! 32 éves pasival... úristen... szép kis trendet élünk, mondhatom!
2011. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel a trend már ne haragudj, nem érdekel az hogy ki mikor kivel van együtt :) mert pont nem izgat .. szeretem és komolyan is gondolom az egészet.. nem is azt kértem hogy itt ítélkezzetek felettem hiszen nem ismertek, tanácsot kértem nem kioktatást . :)
2011. okt. 30. 12:51
 14/26 anonim válasza:
jézus, apakomplexus, nem tudom hogy van ehhez gusztusod... :\\
2011. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 valasz88 válasza:
100%
Egy normális 32 éves ember nem áll össze 16 éves lányokkal, erre gondoltál már? Téged még megértelek, sok az apakomplexusos lány, de az ilyen férfiakat, mint a "párod", soha fel nem foghatom... (illetve dehogynem: vagy pedofil, vagy kifejezetten a fiatal/szűz lányokra hajt; mindkettő beteges). Egyébként megértem, amit írtál (hogy érettebb pasit keresel), és ha javasolhatom, akkor max 21-23 éves fiúkat keress, náluk még esetleg előfordulhat, hogy tényleg beleszeretnek egy 16 éves lányba, és nincs hátsó szándékuk...
2011. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 valasz88 válasza:
100%
És persze még valami: semmiképp se feküdj le ezzel az emberrel. Nagyon meg fogod bánni később.
2011. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
25%

Nos kedves kérdező, én is valami hasonlóban vagyok, hogy kezd vmi szerelem szeretet izé féle kialakulni, köztem meg egy 32 éves között... nos én 18 vagyok szóval köztünk 14 év van, én nem megyek bele, mert egyrészt nem vagyok olyan bátor, másrészt mert vannak itt még dolgok...; de ezt nem azért írom mert megvetlek vagy ilyesmi. Van ilyen nem pedofília, nem gáz, szóval a hurrogóknak üzenem, hogy a szerelmet meg a szüzességet nem években mérjük!!!

Nézd, ha megbízol benne és szereted, akkor vágj bele, igazából, könnyű dolgod van, mert ő 32 tudja, hogy kell lenyűgözni egy nőt (ill. nagy általánosságban ez így van). Szóval nyugi, de ha kételkedsz akkor inkább NE! várj vele még egy hónapot, ha meg spontán megtörténik akkor már nincs miről beszélnünk... remélem segítettem

2011. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
55%
a korkülönbség a szerelemben nem számít. Ha eddig várt a pasi, akkor van esély rá hogy igazán szeret. ha te azt érzed hogy még nem akarod, akár egy kicsit is, akkor még várj, és ő is várni fog (ha szeret), akár éveket is. Ha emiatt elhagy, akkor nem szeretett igazán, tehát nem kell majd sajnáld. Ami gond lehet hogy ő előbb-utóbb nősülni akar, neked viszont még csak ő volt mint partner és szerelem és majd azért fogod elhagyni, hogy nehogy úgy menj hozzá, hogy nem voltál mással. persze lehet hogy annyira szereted hogy elég lesz neked egész életedre, akkor működik majd. szóval vannak buktatók, de melyik kapcsolatban nincs ????????? nálunk 27 év a különbség !!!
2011. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Egyrészt a nők sokszor tele vannak ilyen értelmetlen gátlásokkal. Nálad is ez van.


Másrészt a pasik egész életét az tölti ki, hogy az ilyen gátlásokat megpróbálják feloldani, több-kevesebb sikerrel.


Beszéld meg vele őszintén a dolgot, valószínűleg minden pasirafinériáját be fogja vetni, hogy segítsen.

2012. jún. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
szuleim kozt 11 év van, és 15 éve egyutt vannak. anyum 17 volt, mikor megismerkedtek... szóval akik a korkulonbség miatt azt mondják biztos szakitotok, annak nincs igaza... de sztem még várj egy kicsit :)
2013. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!