Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16év van köztem és a barátom...

Chefona kérdése:

16év van köztem és a barátom közt,3hónapja vagyunk együtt még nem feküdtünk le, még szűz vagyok, benne lennék az egészben úgy érzem bármikor, de valahogy ha arra kerülne a sor érzem hogy azt mondanám hogy ne. Ez szerintetek miért van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 21:02
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
42%

ez nem törvényellenes? mert te még kiskorú vagy. Vagyis én nem tudom de szerintem ne.

tudom, hogy ez azért egészen más de van egy nagyon szomorú történet egy Amanda Todd nevű lányról.

és amúgy meg három hónap után még egy rendes kapcsolatban is várnod kéne

2013. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 leander20 válasza:
59%
az én szüleim közöt 26 év van és már elváltak aminek NAGYON ÖRÜLÖK apum az idösebb még szép hogy nőcsábász!és nem ajánlom hogy megted ne ne ne és ne!!!!!!
2013. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
52%
Te nem hogy fejlettebb vagy a kor osztályodtól hanem soká fogod elérni az ő szellemi színvonalukat. Mert aki ilyen pitiáner dolgokon rágódik az még nőjön egy kicsit. Ráadásul nem is szereted, mert ha szeretnéd akkor kívánnád is és nem lenne kérdés hogy lefeküdj vele.
2013. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett a dolog vége? Lefeküdtél vele? Még együtt vagytok??!!

Írj!

zsolti

2014. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
csak nem ládi zsolti? :D
2015. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
5öske pedofil a drága jó női felmenőd az. 16 év van köztem és a menyasszonyom közt ő 26 én 42. Hülye vagy mint a segg!
2023. aug. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!