Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz pasi észreveszi ha egy...

Szűz pasi észreveszi ha egy lány szűz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
ha már valamit is hallott a női testről illetve a sexről akkor igen!!!!
2009. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
es foleg akkor veszi eszre a srac hogy a lany szex kozben verzik vagy ha fajni fog a lanynak a szex
2009. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
ha bedugja a fütyijét a lány nunijába akkor biztos:)
2009. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell ahhoz a farkát bedugni.. Csak van annyi esze, hogy előtte pettingeljen, felkészüljenek a szexre, itt már ki szokott derülni, kézzel is érezhető a szűzhártya, ha van. De szerintem az a legtisztességesebb, ha megbeszélik közösen ezt a dolgot.


17/F

2009. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem, erre külön szenzort kell kialakítani, amit a polgármesteri hivatalban igényelhetsz, érvényes személyi igazolvánnyal.
2009. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
szerintem egy szűzpasi olyan kis töketlen szerensétlen,hogy jó ha azt tudja hol a punci...
2009. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Szűz pasiknak nem szűz lány kell szerintem... Én szűz sráccal biztos,hogy nem mentem volna bele. Ez pedig hülyeség, hogy minden lány vérzik az elsőnél vagy fáj neki. Ha előtte többször is volt petting és nem csak beleugranak a dolgokba akkor semmi gond nem lesz.
2009. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
48%
szerintem egy nem szűz lány is lehet oylan szende hogy szűznek hiszik..függ a mozgástól meg hogy miylen szűk..hogy húzza össze az izmait...sokminden szerintem..amúgy meg relatív:)
2009. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
20:20-s válaszoló: Ezzel nem igazán értek egyet!
2009. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
hát azért gondolom ezt nem akkor kéne észrevenni, hanem mondjuk jóval előtte megbeszélni.
2009. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!