Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Buktatok már le szex közben?

Buktatok már le szex közben?

Figyelt kérdés

Május óta együtt vagyok a pasimmal, ma délután jutottunk el odáig, hogy lefeküdjünk egymással. Ő már tapasztalt volt, én szűz voltam.

Ő jött fel hozzánk, mert nem terveztük, hogy ma fogom. Na mindegy. Az aktus alatt teljesen elfelejtkeztem magamról és elkezdtem sikítani az örömtől.

Szüleim benyitottak erre az ajtón és hát megláttak minket. Ez volt délután 2-kor, utána egyből elment a pasim, azóta nem szól hozzám az anyukám. Láthatóan haragszik rám. Apumat nem viselte meg a dolog, vele tudok rendesen beszélni azóta.

Volt már valakivel ilyen? Mi volt rá a megoldás? Mennyi időnek kellett eltelnie, hogy megenyhüljenek a szülők?


2011. okt. 31. 18:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azóta se beszél velem. Ha odamegyek hozzá, elmegy tőlem, valamint kerül. Az előtt mindig beszélgettünk a vacsoránál, meg este, most már nem.
2011. nov. 2. 16:52
 12/14 anonim válasza:
72%
Menj oda anyukádhoz. Mond meg neki, hogy szeretnél vele beszélni! Annyi csak van benne, hogy a 17 éves lányával leül beszélni. Megmondod, hogy sajnálod a történteket. És, hogy meg kell téged értenie, mivel 17 éves vagy egy érett nő. És, hogy szeretnéd elkérni a szobád kulcsát. Nem ismerem anyukádat nem tudom, hogy mennyire elnéző veled szemben, ha elnéző akkor nem fog rád haragudni és oda adja a szobakulcsot is. Sok Szerencsét! :) 14/F
2011. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mezcolanza válasza:
32%

Semmi okod az aggodalomra, meg fog enyhülni:)


ha mégsem AKKOR ÁLLÍTS A HÁTÁBA EGY MÜANYAGVILLÁT

2011. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Anyukád nem mérges csak irígy egy picit XDXDXD

Kérdezd meg tőle egy nagyon mérges dulifuli pillanatban, hogy "irígy vagy?" és mosolyogj szemtelenül. Lehet, hogy szájbavág, de tíz év múlva a világ legjobb emléke lesz XD

2013. jan. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!