Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 30 éves pasim szűz. Most...

A 30 éves pasim szűz. Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

Én 25 éves vagyok összejöttem egy sráccal 4 hónapja. Még nem volt köztünk szex. A múltkori beszélgetésünk alkalmából az is kiderült számomra hogy ő még nem volt nővel. Nagyon félénk, szeretem. Azt látom rajta hogy nagyon parázik és szégyenlős. Én már szeretném, úgy érzem ebben a korban a 4 hónap várakozási idő azért elég.

Mit tegyek?

25/l


2011. nov. 1. 10:40
 1/10 anonim válasza:
100%
Kezdeményezzél te, próbáld tanítgatni, bíztatni, érezze azt h ez neked egyáltalán nem gond, nem kellemetlen, sőt még tetszik is.Mutasd meg neked mi a jó, próbáld meg őt is a lehető legjobb mócerekkel kielégíteni, legyél kreatív. biztos nem fogja elfelejteni ezt az élményt.
2011. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele! És mindenképpen segíts neki persze hogy parázik 30 éves! Nincs tapasztalata, gyakorlata, te leszel neki az első, és szerintem minden percben azon kattog az agya, hogy mi lesz ha valamit elront, rosszul csinált, vagy nagyobbak az elvárásaid stb...


Azt tudom mondani csak hogy beszélj vele, és segíts nekim ne bántsd meg v ne nyavalyogj ha elrontja, mert csak jobban stresszeli magát, gondolj bele az ő helyzetébe!

2011. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mássz rá, kezeld úgy mint egy felőttet, neki sem hiányzik egy kínos beszélgetés. Gyorsan bele fog jönni. Csak most már mindenképp feküldj le vele ne szopjon már tovább szegény...
2011. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ja neked kell kezdeményezni!

De uristen, hol találál iylen pasit, aki eddig bírta????

sztem egy recskagép szegény

De én javaslom, hogy adjáneki, valami vágyfokozót, mert le fog lankadni ,annyira ráparázik majd... (dm, rossmanba van, olcson is csak tudni kell megtalálni..;)


Én 16 évesen vesztettem el, és akk ugyaenz volt, nannyira ráparáztam, hogy nemált fel, a sokadik alkalomra sem, és végül egy iylen kapszula mentette meg az akkori kapcsolatomat..:)


Ja és már akkor későinek éreztem az elvesztését...

Manapság meg már, ha valaki 14 évesen szűz, az ciki...hát öcsém mondom, besz*rok....:(


22/F

2011. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kezdeményezz, kicsit csókolgatod, simogatod ott lenn, és ha férfiból van elfelejti az aggályait beindul és jól megdönget. persze csak akkor ha eddig pusztán pechje volt és azér nem jött össze neki még. előfordulhat...
2011. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért már nem tizenéves ezt ne feledd! Lehet hogy már jó ideje gondjai vannak a szerszámmal azért nem szexelt még. Te vetted a nyakadba ezt a nyűgöt, oldd meg ahogyan tudod!
2011. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

25 évesen négy hónapig váratni szerencsétlent?!


HA annyira szeretnéd, akkor tudnád, hogy mit kell tenni.

2011. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 jó nagy barom vagy te is :), 16 évesen szűznek lenni ciki...az b+... -.-' ezért tartunk ott ahol
2011. nov. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 XXRap válasza:

van ilyen pasi is ne szidjátok.!!

szerintem ülj az ölébe kezd el csókolgatni mászál rá de csk gyengéden, csókolgasd utána tudni fogja ő is h mit kell csinálni..;)

2011. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amúgymeg ha még 30 évesen is parázik az elsőtől akkor ott valami nem stimmel-kérdezz rá ha olyan helyzetben vagytok,hogy miért nem akarja,talán kiderítheted.
2011. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!