Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak a fiúnál ciki, ha szűz...

Csak a fiúnál ciki, ha szűz mondjuk 20-23 év fölött? Akik így gondolkodnak, miért csak az egyik nemnél veszik ezt cikinek?

Figyelt kérdés
Másrészt miért ciki szűznek lenni akár 24 fölött is?
2011. nov. 1. 18:39
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem csoda, hogy 13-14 évesen elvesztik. ez van nekik példaként téve. mindenhonnan ez folyik. a videoklippekből meg mindenhonnan. az a menő, hogy a kubai cigány gyerek ott dug a villában. persze, hogy ezt csinálják, ha azt látják, hogy ennek az ellenkezője a ciki. és tényleg minden arról szól, hogy milyen ciki később elveszteni. az összes tini film egy szerencsétlen hülyének mutatja be azt, aki mondjuk 18 és még szűz...
2011. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:

19:38:


Pl. Amerikai Pite 1? :P "mire kezdődik az egyetem, el kell veszítenünk"....azt hiszem ez volt benne, ha jól emlékszek...az első részben.

2011. nov. 1. 19:39
 13/55 anonim ***** válasza:
100%
igen, arra gondoltam. :D de ha megfigyeled minden tini sorozatban, ahol felmerül a szűzesség dolog, ott egy béna kis sz*rnak vagy könyvmolynak mutatják be az illetőt, ez neveli beléjük, hogy ha szűz vagy, az ciki.
2011. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
63%

19:20

Na de ha nem diszkriminálsz senkit, meg semmi, akkor mi értelme van cikinek mondani? A cikiség valamiféle negatív megkülönböztetés, de ha téged nem érdekel, akkor az nem ciki, hanem nem érdekel. A kettő között van különbség.

Na meg sehol nincs leírva, hogy 20 évesen márpedig muszáj már olyan kapcsolatot kiépíteni, ahol van szex.

2011. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
22%

Előző:

Bocsi, én fogalmaztam rosszul.

Az első hozzászóló írta ezt a részt "lehet védekezni a ' megfelelőnek tartogatom magam', de egyszerűen kizártnak érzem, hogy 21-22-23 stb éves ember életében nem volt olyan , akivel ezt megtehette volna..."

Na ez az, amivel egyet értek, és erre reagáltam volna, nem a cikiségre, ha félreérthető volt.

Nem dicsőség az sem, ha valaki 13 évesen már nem szűz, csak egyszerűen túlságosan fel van fújva ez a téma, mindenki veszítse el akkor, amikor úgy érzi, csak nem bírom, mikor ez alapján ítélkeznek (a saját példám miatt sem, 14 és fél voltam, de a 9. évünkben vagyunk, nem hiszem, hogy emiatt le kéne nézni...)

19:20-as és 3. válaszoló voltam.

23N

2011. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

a társadalom egy értelmi szintet el nem érő rétegeiben ciki. akik ilyen körökben mozognak, azoknál az a trendi ha kefélnek összevissza. pusztán azért, mert más nem jutott, nem képesek alkotni, nem képesek értelmesen időt tölteni, másra nem futja, csak a dugásra. köztük az a mérték hogy ki mennyit ba$zott már.

azon bizonyos értelmi szint felett az emberek rájöttek hogy az, hogy valaki nem feküdt össze az első jöttmenttel aki hajlandó volt rá, még nem jelenti azt hogy ő kevesebb bármivel. van, aki tiniként veszti el egy komoly kapcsolatban. de ez a legritkább. a legtöbb tini szex pusztán ösztönök meg megfelelési kényszer szüleménye.


összefoglalva nem ciki senkinek, aki azt mondja az visszamaradott, közmunkásnak jó lesz. meg aztán kell valaki a maúnika saó ba is...

2011. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
szerintem abszolút nem ciki. Én 19 éves lány vagyok, és szűz, s a körülöttem lévő barátok néhánya szerint eléggé ciki, hogy nem feküdtem még le senkivel. Szerintem nem gáz, hiszen én azzal szeretném az első alkalmat, akit szeretek, és nem fogok ágyba bújni valakivel csak azért, mert túl kell esnem rajta.
2011. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
26%

első vagyok. elolvastam egy csomó hozzászólást, és komolyan, jókat röhögtem. vallás azért felmentés, mert ott direkt nem veszti el. Viszont ha valaki 23-24 évesen még szűz, és nem vallási okokból, akkor nem hiszem, hogy direkt döntött így, és ez ciki. ciki, mert nem azt jelzi, hogy értelmiségi, és van pénze, lehetősége minőségi programokra szex helyett ( ahogy valamelyik igen értelmes kommentben olvastam)....hanem azt, hogy KÉPTELEN volt valakivel ÉRTELMES KAPCSOLATOT kialakítani ilyen hosszú idő alatt!! és senki nem mondta, hogy 14 évesen jobb elveszíteni, mint az öreg szüzek korában. egyik sem jobb a másikánál. az is ciki, ha valaki fűvel fával b*szik, az is, ha senkivel sem csinálja.

gondolkozni kellene, nem po*fát járatni.

2011. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
A szüzességet nemcsak értelmes kapcsolattal lehet elveszteni. És hát azért ez azt az embert minősíti aki a másikat csak azért lenézni mert szűz!
2011. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
,,Első" válaszoló, te nyilván könnyen tudsz beszélgetni emberekkel, és megkockáztatom, hogy több f*szt is fogtál, mint kilincset, elvégre nő vagy, így mindig akadnak jelentkezők. Aki nem tud könnyen feloldódni, mert ilyennek született, mégis mi a büdös rák f*szát tegyen?
2011. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!