Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak a fiúnál ciki, ha szűz...

Csak a fiúnál ciki, ha szűz mondjuk 20-23 év fölött? Akik így gondolkodnak, miért csak az egyik nemnél veszik ezt cikinek?

Figyelt kérdés
Másrészt miért ciki szűznek lenni akár 24 fölött is?
2011. nov. 1. 18:39
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Tényleg hülyeségeket beszél....de...minek veszed komolyan? Mi van, ha csak trollkodik, és közben ott röhög a monitora előtt? :D
2011. nov. 15. 20:48
 42/55 anonim ***** válasza:
Én ezen nem idegeskedem ne értsed félre. Én higgadtan írtam a hozzászólásaimat. :)
2011. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

én meg még szerintem nálad is sokkal nyugodtabban :D az első vagyok. a mondataimnak van értelme. :D látod, más is fel tudta fogni ELSŐRE ;)

amúgy tényleg jókat röhögök rajtatok :DDD

2011. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Hát első az a baj, hogy ezekkel a hozzászólásokkal csak lejáratod és minősíted magad.
2011. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
39%
ez mit minősít? a véleményemet kérdezték, és elmondtam. az, hogy nektek nem tetszik, az egyéni probléma. ugyanis az elején semmi bántót nem mondtam, csak az utolsó kommentekben kezdtem el kiröhögni a kezdetleges felfogásotokat! :)
2011. nov. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: k*rva nagy csajnak gondolod magad, de ostoba vagy. Saját magadat is megcáfoltad. Gratulálok! Na látod ezért nincsenek párkapcsoaltok, mert nincs értelems nő. Csak ostoba, balf*sz lányok minden korosztályban. (És te meg is erősítetted ezt.)
2011. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
0%
még mindig nem értem mi a problémád...esetleg te is szűz vagy még, azért ilyen bánatos a pici lelked ?:) mivel is cáfoltam meg magam? na na na? példákat várnék, kedves ;)
2011. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
48%

"mert nincs értelems nő. Csak ostoba, balf*sz lányok minden korosztályban."

Veled se feküdt le 1 nő sem még az életben, mert 1 lúzer vagy, azért ez a nőgyűlölet, hát szép öcsém, elmondanám, ilyen hozzáállással nem is fog... Nézz már tükörbe, jó reggelt...

2011. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Nem a véleményekkel van a gond! Csak még mindíg az a baj, hogy a fiatal kis agyaddal nem fogod fel, hogy ezek a "pici lelkek" meg hasonló cinikus hozzászólások elég éretlen felfogásról árulkodnak.
2011. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
0%
:D:D:D látom vannak páran,akik értenek, a többiek meg csak oltani próbálnak :DDszáááánalom
2011. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!