Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak a fiúnál ciki, ha szűz...

Csak a fiúnál ciki, ha szűz mondjuk 20-23 év fölött? Akik így gondolkodnak, miért csak az egyik nemnél veszik ezt cikinek?

Figyelt kérdés
Másrészt miért ciki szűznek lenni akár 24 fölött is?
2011. nov. 1. 18:39
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
39%

Én nagyon nehezen tudok feloldódni, mégis elég hamar sor került rá.

És nem mondható el rólam, hogy több f@szt fogtam, mint kilincset, 1 kezemen meg tudom számolni...

Engem nem izgat mások szüzessége, csak irritál, mikor a nagy szüzesség-pártiak osztogatják az embert, hogy aki 18 év alatt már nem szűz, az ribanc, milyen szülei lehetnek, meg stb...

Tulajdonképpen az ilyenek nézik le a többieket, és ítélkeznek fölöttük, nem pedig fordítva...

2011. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:

Én akkor mégnehezebben oldódok fel, mert sor nem került még arra 23 évesen, hogy csókolózzak bárkivel ,,férfi" létemre.

Mintha szexuálisan analfabétának születtem volna.

2011. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen sokkal inkább fordítva van ez! Aki nem veszti el korán azt már sokan lúzernek tartják! 13-14 évesen meg szerintem azért ciki mert az illető akkor még gyerek! Úgy 16-17 évesen szerintem már jó bár ezt nem én szabom meg.
2011. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
25%

nem fogtam több f*szt, mint kilincset, sajnos ki kell ábrándítsalak ;) 4,5 éves kapcsolatban vagyok 14 éves korom óta:DD szóval 'sajnos' tévedsz, kedves barátom :D

neked meg sok sikert, egyszer csak elveszted ;)

az első :DD

2011. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:

Tudod te mennyibe került az első légyott kedves első válaszoló? Befizetek egy hivatásosra és kész is. Tehát dönthet úgy alaki valláson felül is, hogy nem akarja még elveszteni vagy egyszerűen még nem ez a legfőtt témája.


A szüzesség csak a szűz vagy a nem megfelelő partnerrel elvesztett szzek problémája. Én a legelső alkalom után döbbentem rá, hogy még egy ideig szűz leszek, mert a szex nem annyiból áll ,mint sokan azt hiszik (csak bedugom és kész), hanem sokat kell tanulni. Majd az ember eléri a szexualitása csúcsát (ki mikor és milyen minőségben, de elég megnézni a pszichológusok, orvosok statisztikáját, hány nő elégül ki és ez nem csak az egyik nem hibája, hanem mindkettőjé) és majd akkor már elmondhatja magáról, hogy nem szűz, hanem tapasztalt.

2011. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
0%

Tévedsz, utolsó. A szüzesség akkor 'elmúlik', amikor megtörténik az ELSŐ aktus. Az , hogy a tapasztalat csak nyilván később alakul ki, az EVIDENS. ( legalábbis minden normális ember számára, feltételezem hogy te is az vagy.)

Egyébként a kérdés az volt,hogy ciki-e vagy sem. Válaszoltam, meglátásom szerint továbbra is IGEN CIKI. nem írom le újból,hogy miért, de az. ez akkor is így van, ha a saját igazad bizonygatod.

jah, és még valami. valaki már írta, és igaza is volt. az öreg szüzek mindig azzal védekeznek, amivel csak tudnak , pl hogy jobb így nekik, mintha fiatalon elveszítették volna. de itt nem arról van szó, hogy gáz, hogy valaki nem b*szta őket meg 13 éves korukban, hanem arról, hogy a normális 15-20 év közötti szüzesség elvesztési időben ők nem vesztették el, az az kapcsolatuk sem túl valószínű hogy volt ( vagy ha volt, akkor meg elég silány, ha a szex nem fért bele...)... az a baj, hogy ti, 20-23 év közötti szüzek egyfolytában oltjátok azt, aki már nem szűz. a kutyát nem érdekli, hogy nem dugta*tok egész életetekben egy jót, nem is érdekel semmit. csak ne lepődjetek meg, ha megkérdezitek erről mások véleményét ( akik szintén szüzek nem számítanak, hiszen ők csak nem vallják magukról hogy gázak, nem???! ) és a többségük általában megmondja, hogy ciki. nem kell ezen meglepődni.

sok sikert, csak találtok valakit.

19l ( az első)

2011. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim válasza:
A legtöbb embernél a szüzesség téma kényes, mivel a környezet hipnotizálja őket a médián a televízión keresztül, minek következtében olyan ideáloknak akar megfelelni a fizikai megjelenést, a diktált szépséget, a sexuális élet normákat illetően melyek valójában illúziók. A legtöbb embernek gondjai vannak mert középszerű elképzeléseiket magukba nevelve nem tekintenek tovább mint az ilyesféle alapélvezetek. Persze lehet támadni mindkét oldalt, nem mondom hogy nem de mindenki maga választ, de ne felejtsük el azt se hogy akár azok akik már korán elvesztik a szüzességüket akár azok akik nem, mindkettőre igaz hogy ha lett volna, vagy éppen nem lett volna valamilyen ráhatás az életükre akkor nem lennének azok akik, nem mondhatnák el magukról hogy "nem vagyok szűz" vagy azt h "szűz vagyok".
2011. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Kedves első az a baj, hogy látszik, hogy még csak 19 vagy vagyis még elég fiatal. Még jópár évet kéne várnod, hogy egyértelmű megállapításokat tegyél. Olyan nincs, hogy szüzesség elvesztési időszak. Ha valakinek 40-es korában sikerül akkor akkor és kész. Idősen szűznek lenni nem ciki és ezért nem is kell cikizni senkit. Ha nem jött össze ez van. Ettől még nem kell cikizni senkit. Fiatalon viszont azért ciki(inkább szomorú) mert az illetők akkor még gyerekek és azért a gyerekeknek még nem ezen kéne, hogy járjon az eszük.
2011. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
12%

Hát akkor szerinted min kéne járni az eszüknek? A világ egyik legtermészetesebb dolga hogy 14-15 éves kor körül beindulnak a hormonok :)))

első

2011. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
A hormonbeindulás egy dolog. Az nem feltétlenül jelenti azt, hogy az illető akarja ha meg akarja, de nem tud párt találni hozzá az meg más dolog mert az az illető magánügye és ezért nem kell cikizni senkit.
2011. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!