Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam meg anyámnak...

Hogyan mondjam meg anyámnak hogy szeretnék a barátommal szexelni?

Figyelt kérdés
Szüz vagyok.És mielött a barátommal lefekszem szeretnék elmenni nőgyógyászhoz vizsgálatokra.És tablettát felíratni.Ezt hogy mondjam meg neki? Kicsit parázom attól hogy vérezni,és fájni fog az első alkalom.
2009. máj. 7. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem akarod, nem kell megmondanod neki, elmész és kész. Ha meg mégis, akkor simán megmondod és annyi.

Az első meg csak akkor fáj, ha félsz, hogy fájni fog.

2009. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

figyu én fél éve élek szexuális életet, és anyumnak 4 hónap után mondtam el, haragudott, de megbékélt.

nőgyógyásznál mág nem voltam, majd nemsoká (szerintem)

vérezni nem véreztem nem fájt, csak egy idejig görcsölt az együttlétek után a hsamalja:S

de ezek embertől függenek!!!:)

mond meg anyukádnak az a tuti, és ha még nem vagy 18 akkor ne írass bogyót, maradjatok a cottonnál, (mondjuk mert megvéd a fertőzésektől is) mivel még én sem vagyo 18 ezért nem akarom időnap előtt tönkretenni a gyógszerel a szervezetem, meg amúgyis miután elkezded szedni a bogyót gyógyszertől függően várni kell egy kis időt, míg hat:9


sok sikrt!!!

2009. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az az ideális, ha a szülő is segít a gyereknek felkészülni erre, de sajnos nem minden szülő képes erre. De őrajta kívül is megvannak, akik tudnak ebben segíteni, pl. iskolaorvos. Nem tudom, anyukád erre hogy fog reagálni, de ha ő nem partner ezekben, akkor meg kell tanulnia, hogy itt kezdődik a te saját kis privát életed.
2009. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hath az en esetem a legjobb..

aznap miutan megtortent,annyir lazban voltam meg jokedv meg minden hogy nem birtam hogy ne mondjam el anyumnak :P

persze elotte mar kerdezoskodtek hogy na..tortent valami?

na es en mikor elkezdtem mondani azzal a kerdessel kezdtem hogy "megfogsz olni?":P es nem haragudott :D

nah szoval ezzel azt akarom mondani hogy ha nem akarod ne mond el,vagy lehet anyud sejti..az enyem sejtette :P

2009. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Helló, ne írass fel tablettát! A tabletta azoknak való, akik sűrű szexuális életet élnek. Neked jó lesz még az óvszer, amit a pasid vesz meg valamelyik drogériában. Nem kell nőgyógyászhoz sem menned az első szex előtt. Egyszerűen mondd el a mamádnak, hogy készen állsz a szexre, és van egy alkalmas srác, akivel úgy gondolnád. Ha nem túl merev, ellát majd egy rakás jó tanáccsal.
2009. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.Megfogadom a tanácsokat:)
2009. máj. 7. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el anyukadnak az a biztos!Kezd ugy,hogy anya tudod,hogy van a "Matyi" nagyon szeretem es ugy erzem,hogy keszen allok arra,hogy lefekudjek vele mert en is akarom es o is!Ez meg nem tortent meg mert szeretem volna ha te tudsz rola,hogy mi a szandekom/szandekunk.Mert szamit a velemenyed es szeretnem ha ellatnal barmilyen tanacsal mert fontos,hogy az elso jol sikeruljon:)Nah igen es a tobbi bla bla:D De a vegen tedd hozza,hogy attol meg az o kicsi kislanya maradszxD(persze nem de meg kell nyugtatni konyeben tulteszi magat rajta)Sok sikert!

Pusssz^^

2009. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elozo valaszolom voltam elfelejtetem meg odairni,hogy tabletat nem erdemes meg feliratni jobb lesz ha meg az elso alkalomkor ovszert hasznaltok majd mikor rendeszeres szexulalis eletet eltek illteve mikor mar te is meg o is ugy erzitek,hogy anelkul mar jobb lenne:)
2009. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2009. máj. 8. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!